Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik görbének van igaza?

Melyik görbének van igaza?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy unalmas már a sok görbe, de nem magyarázkodom. :) Segítsetek, szerintetek melyik húzta be jól? A Ciklus.hu vagy a fertility?


[link]


[link]


2010. nov. 19. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2. mutatja jól. Én is ezen a két helyen vezettem annakidején és a fertility mutatta jól.

Amúgy szép görbe! :)

2010. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi! pedig ez az első, eddig nem gyakoroltam :D

de ezek szerint jól működnek a hormonjaim.

én is a fertility-sre szavazok, mert aznap a tojásfehérjés nyák is, viszont megzavart, hogy a ciklus meg pont egy (kisebb) hőleeséshez húzta be.

akkor még várhatok jópár napot :S

2010. nov. 19. 14:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is az FF a jó.
2010. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

fertility!

:o)

2010. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nagyon egybehangzó.

nekem nem volt ennyire egyértelmű, nektek miért az? még nem elég gyakorlott a szemem hozzá.

2010. nov. 19. 15:02
 6/10 anonim ***** válasza:
A Fertilityfriend figyelembe veszi a nyákot is, ezért pontosabban jelöli az ovu idejét. Az ovu tesztek is igazolták, hogy a Fertility pontosabb a ciklus.hu-nál.
2010. nov. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok:


A hőmérsékleti szabály az, hogy az számít megemelkedett hőmérsékleti napnak, amelyet megelőz 6 nála alacsonyabb érték. A ciklus.hu ezt a szabályt nem veszi figyelembe valami miatt...

2010. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindig tanul valamit az ember, pedig elolvastam mindent a hőmérőzős szabályról - de ezek szerint csak majdnem mindent.
2010. nov. 19. 15:34
 9/10 anonim ***** válasza:

mégvalami

ha kiveszed a tojcsis jelölést sztem ferti is máshova tesz át a tr-t:)))

2010. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ezt már próbáltam, annyi a változás, hogy ugyanoda húzza be, de szaggatott vonallal, feltételesen.
2010. nov. 22. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!