Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » .15én voltunk együtt a férjemm...

.15én voltunk együtt a férjemmel pár napja terhességi tüneteim vannak kezdtem azt hinni hogy orgazmustol p. é-m lett és összejött a baba. Viszont ma peteéréses tüneteim vannak szurkal és faj a jobb petefészkem akkor nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ciklus.hu szerint tegnap volt p.ém és mara kezdett el nagyon fajni a jobb petefészkem igy szokott peteéréskor is mert megszoktam érezni és mivel 38-41napra jön meg(rendszertelen mindig) ezért észrevettem h rendes időben nem de menszesz előtt 14nappal ezt érzem.Akkor most van a p.ém és nem lehetek terhes?reménykedtem:(ha hétfőn is együtt voltunk akkor máig nem nem élnek a spermiumok ugye?ma nem tudunk együtt lenni sajna.
2008. jún. 25. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem most van a peteérésed.ha hétfőn tudtatok együtt lenni és tegnap volt pé-d az jó.tudomásom szerint 72 óráig életképes a sperma és meg tudja termékenyíteni a petesejtedet.végül is belefér!!hátha!szurkolok neked.
2008. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38-41 napra jön meg?! Nem sok az egy picit? nem voltál még orvosnál? Én itt azt olvastam, hogy: ha 36 nap után jön meg, akkor valószínű nincs is peteérés.
2008. jún. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is 38-40 naposak a ciklusaim az utóbbi időben. el is mentem vele a dokihoz és mondta, h minden rendben van és nem sokalta a 40 napot.


Valahogy én is azt érzem, h a menszi előtt 14 nappal lehet valami, akkor kezd el fájni a mellem, szerintem máe az jelzi a peteérést.

2008. jún. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindekinek azóta is szur a petefészkem és menszis görcseim is vannak néha a mellem érzékeny de nem beszélem be magamnak semmit majd ha esetleg nem jön meg7-e körül.Amugy voltam dokinal azt mondta h szerinte később van peteérésem ennyi de ha nem jön össze a baba hamarosan megnézi h van-e peteérésem.
2008. jún. 26. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!