Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor, és mindenkinél jelentke...

Mikor, és mindenkinél jelentkeznek a terhesség első tünetei? (hányinger, erősödő szaglás, érzékeny mellek, kívánatosság)

Figyelt kérdés

1 hónapja hogy utoljára szeretkeztünk a volt barátommal. Gyógyszert nem szedtem, gumit nem használtunk de nem ment el bennem. Most félek lehet hogy terhes vagyok mert 1 hete késik, de semmilyen más tünetem nincs (hányinger...). Lehetséges hogy nálam nem jelentkeznek ezek a tünetek, és csak a mensim hagy ki?

Előző hónapban volt egy tüdőgyulladásom és sokáig gyógyszereket szedtem. Ez is lehet oka a késésnek?

18/L


2010. nov. 20. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a gyógyszerek miatt is lehet, de már bőven kimutatja a teszt. Szerintem holnap csinálj egyet az a tuti. Nem feltétlenül kell hányingerednek lennie, ill. egyéb tüneteknek, minden terhesség más és más. Tezst, teszt, teszt...
2010. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A gyógyszer megvariálhat igen.

A tünetek a második hónapban kezdenek jelentkezni, ha lesznek egyáltalán.

2010. nov. 21. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Két tesztet is csináltam (reggeli vizelettel), és mindkettő negatív lett. Most mégis mintha émelyegnék. Vagy már csak beképzelem? Az nem lehet hogy mindkét teszt rossz volt.
2010. nov. 21. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!