Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lehetek?...

Szerintetek terhes lehetek? Kiváncsi lennék a véleményetekre!

Figyelt kérdés
Fél éve szedek fogamzásgátlót, de a hónap elején antibiotikumot szedtem,1 hete nagyon szúr a méhem meg a petefészkem, tegnap volt 2 pötty vér a tisztaságimon és azóta csak néha menzi szerüen fáj a hasam.Emellett, derékfájás, mellfeszülés,fáradékonyság,néha émelygés, ingerlékenység.A menstruációmnak jövő hét vasárnap kellene megjönnie, keddre vagyok bejelentkezve orvoshoz.Felfázás lenne vagy terhesség?
2010. nov. 21. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
felfázás alias húgyúti fertőzés még senkinél nem okozott petefészek szurkálást....ha hónap elején nem alkalmaztál kiegészítő védekezést, akkor teherbe eshettél, de az még nem okozna ilyen tüneteket...tesztelj és keresd fel a nőgyógyászod és a háziorvosod is
2010. nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Igen igazad van elírtam egy picit inkább petefészek gyulladásra gondoltam, de már csak 1 nap és kiderül:)
2010. nov. 22. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!