Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13 nappal az együttlét után...

13 nappal az együttlét után már a teszt megmutatja a terhességet?

Figyelt kérdés
31.-én voltam utoljára együtt a párommal,ez közvetlenül a mestruációm előtt 1 nappal volt. Ma ugye 13.-a van. Csináltam egy tesztet,az negatív lett. Ez már hihető eredmény? ( mi nem szeretnénk még babát)
2009. jan. 13. 16:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Még azt tenném hozzá,hogy óvszerrel védekeztünk,de az elsőt levettük,hogy én is kényeztessem a párom,majd elfelejtettük,hogy nem húztuk fel a másikat,de ez már két "mozdulat" után eszünkbe jutott. Tehát nem védekezés nélkül volt az együttlét,de volt az a két "mozdulat".. Nem tudom,hogy ebben az esetben is kell e aggódnom. Lehet csak túlspilázom:((
2009. jan. 13. 16:20
 2/7 anonim ***** válasza:

Na akkor újra?

Mikor menstruáltál utoljára? Ha az aktus a mensi előtt volt, akkor nagyon pici az esélye egy babónak... Tudod véreztél... Kb most van peteérésed, eddig meg azok a spermák sem élnek, ha benned ment el a párod...

Szóval miért teszteltél? Vagy mikor véreztél, menstruáltál utoljára?

2009. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Húú..tehát zavaros volt amit írtam:) Tehát..1-én mensiztem és előtte egy nappal voltam együtt a párommal,olyan módon ahogy leírtam ( remélem az érthető volt:) )És mivel volt az a pár pillanat óvszer nélkül,kicsit most ijedt vagyok,hogy esetleg terhes lettem. Lehet kicsit hülyén hangzik amit írtam,de picit aggódom:(
2009. jan. 13. 16:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja..és nem élvezett el a párom bennem..ezt még elfelejtettem írni,csak ugye azt hallani,hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni.
2009. jan. 13. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, az előváladéktól is teherbe lehet esni! Úgyhogy legközelebb legyetek óvatosabbak! De most nem hiszem, hogy terhes vagy! Nyugi!
2009. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Az biztos,hogy nem lesz ilyen mégegyszer. Erre mindig úgy figyeltem,mindig védekezünk. Remélem nem lesz baj!:))
2009. jan. 13. 16:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Az első válaszoló vagyok:

Most is csak azt mondom nem lehetsz, hiszen azóta véreztél, sőt következő nap, addig meg nem igazán tud mi történni. Nyugodj meg.

2009. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!