Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap lesz a 6. napja, hogy...

Holnap lesz a 6. napja, hogy késik a menstruációm. Tegnap elvégeztem egy tesztet és negatív lett. A hasam kissé puffadt és a petefészkeim néha fájdogálnak. Ismételjem meg a tesztet vagy már kimutatta volna?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még megismételheted nyugodtan.
2009. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én csak megnyugodni szeretnék végre. :-) intex tesztet vettem azt mondták a gyógyszertárban, hogy már 3 napos késés után kimutatja és a nap bármelyik szakaszában elvégezhető. mielőtt megcsináltam volna annyira féltem, hogy minden egyes terhességi tünetet éreztem magamon de miután negatív lett a teszt a többsége másnapra "elmúlt".
2009. jan. 13. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még nincs elég hcG a szervezetedben! Nyugi, ne fürödj ma forró vízben és holnap után reggel első vizeletből jöhet az újabb teszt, ami szerintem pozitív lesz :)
2009. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de én nem szeretném, hogy pozitív legyen ... szeretnék kisbabát de még nem most. még csak 18 éves vagyok. ezért szeretnék végre megnyugodni, hogy nem estem teherbe. már egy korábbi kérdésemben leírtam, hogy hogyan is alakult ez a dolog. és volt néhány álmatlan éjszakám ...
2009. jan. 13. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg szerintem, ezt a "kalandot" nagy valószínűséggel megúsztad. Tanulj belőle, hogy legközelebb ne kelljen a jó szerencsében bíznod.
2009. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

rendben. köszönöm a segítséget :-) egyébként védekeztünk a párommal. az elején volt talán 1-2 perc amíg nem, és emiatt íjedtem meg ennyire. 7-re vártam a havimat és 1-én voltunk együtt. de talán valami más állhat a dolog hátterében ... a közeljövőben felkeresek egy nőgyógyászt, azt hiszem az a legbiztosabb.

mégegyszer köszönöm! :-)

2009. jan. 13. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!