Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövő hét elejére?...

Ki nem várja jövő hét elejére? Van kedvetek együtt izgulni?

Figyelt kérdés
Mikor fogtok tesztelni? Nekem össze-vissza ciklusaim vannak (PCO), 30-32 napra jön meg. Fogalmam sincs, volt e TR, nyákom volt középidő táján, most viszont feszítő érzést érzek az alhasamban, a petefészkeim környékén, de nem tudom, hogy ez lehet-e már jel...
2010. nov. 22. 20:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

szia

én vasárnapra nem várom,semmi mensis tünetem nincs ,bár most már két hónapja felborult a ciklusom,ugyhogy most nem tudom mire számitsak.28napos ciklusaim szoktak de moár két hónapja ugy jön meg hogy 26 napra,és 24 napra.28 napon túl még sose jött meg ugyhogy nem tudom mire számitsak.Már 9 hónapja próbálkozunk sikertelenül.De épp az előbb beszéltük a férjemmel hogy ha most nem jött össze akkor idén már nem próbálkozunk.

És te kedves kérdező?

Én majd csak akkor tesztelek ha a naptár szerinti nap nem jön meg,és majd csak utánna egy két nap mulva.

2010. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Mi július óta nem teszünk ellene semmit, eddig eredménytelenül. Sajnos nekem enyhe IR-em van, ami lehet megnehezíti a dolgot. De szedem a metformint,és bizakodom. Tünetem, ha egyáltalán az, hogy például most is szúr az alhasam, de nem hiszem, hogy a méhem, inkább a petefészkem. És a fura feszítés, de igazából jobb ha semmit sem veszek tünetnek. Félek csak nyom a meg nem repedt tüsző, és az szúr...messze még a jövő hét...
2010. nov. 22. 22:03
 3/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én csütörtökre "nem várom". Ma egész délután görcsöltem, pedig soha nem szoktam, csak mikor már vérzek is. A hőm 37,3. A köldököm alatt kicsivel néha beleszúrkál.

Ma csináltam egy tesztet (One Step) délben, ami negatív lett. Lehet még korai volt... Vagy az is lehet hogy előbb megjön, ami persze nem szokott. Vagy a szervezetem szórakozik velem. Drukkolok mindenkinek!!!

2010. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

az első válaszóló vagyok

tegnap amikor együtt voltam a férjemmel,szúrt a hasam,abba is hagytuk,utánna mikor lefeküdtünk akkor is beleszúrt,össze is görnyedtem.azóta semmi.vasárnapra nem várom,és száraz vagyok totál.

2010. nov. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csatlakozok, én a hétre nem várom,bár össze-vissza menszeszem van,ma vagyok a 30.napon és semmi nekem is szurkál a petefészkem körül,volt két hete barna pecsételésem, hányinegerem,és egy napom amit végighánytam,de azt járványnak tudtam be,Párom tegnap hozott egy gabriel tesztet,ami negatív lett!!

Nem tudom korai-e vagy tényleg nincs babó:(

2010. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Én szombat és kedd közöttre nem várom de semmi olyan tünet ami ne utalhatna másra is: Egy kis émelygés 2napja... A hőm sem magasabb mint múlt hónapban ilyenkor. Szóval nem nagyon reménykedhetek... :(
2010. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
NEkem van folyás, elég sok, sárga nyomot hagy (bocsi). Néha szúr a bal petefészkemnél, de ennyi. Ma kicsit ingadozó a hangulatom, de betudom a fáradtságnak... nem hiszem h sikeres ez a hónap...
2010. nov. 23. 16:21
 8/29 A kérdező kommentje:
Senki más nem várja jövő hét elejére?
2010. nov. 23. 19:03
 9/29 anonim ***** válasza:
12:59-es vagyok. Nem bírtam ki úgyhogy ma reggel Gabriellel teszteltem egyet! Végülis 2 csíkos lett de a 2. csík olyan halvány,hogy szinte nincs is. Tudom,hogy nem képzelem oda de alig látszik. Lehet szellemcsík szerintetek?
2010. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Én nagyon boldog lennék egy alig látható csíknak is! Szerintem holnap megint kellene csinálnod egy tesztet. Ha baba akkor erősödni fog.
2010. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!