Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki jövö hétre nem...

Van valaki aki jövö hétre nem várja a menszijét? Szeretnék valakivel együtt izgulni hogy sikerült e baba!

Figyelt kérdés
Ciklus.hu szerint márc.30-án volt peteérésem, de mivel nem szabályos 28 napos a ciklusom nem tudom pontosan. Együtt voltam a párommal 26.-án, 31.-én, ápr.1-jén, és 3.án. Szerintetek lehet esélyem a babára? 28 napos számítás szerint 2.án volt peteérésem. Tudom hogy éreznem kellene a peteérést, 30-án kicsit fájt a petefészkem, de tegnap és tegnapelőtt is tehát erre nem adhatok. Van esélyem a babára?
2010. ápr. 5. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Helló!

Én 8-a nem várom.Számításaim szerint nekem 26-28 volt ovum.Együtt is voltunk a párommal.Reménykedem, hogy összejön.Már túl vagyok egy spontán vetélésen.Sajna...

2010. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Nem tudom mi lesz belőle, most egy kicsit meg vagyok fázva.

Viszont semmi tünetem nincs még.Neked?

2010. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tünetem nekem sincs még! Tavaly nyáron volt egy vetélésem amit műtéttel fejeztek be. Már nagyon vágyok egy babára és szeretném ha ebbe a hónapba sikerülne! Szedsz valami vitamint? Én Femibion 800-at. Remélem jövö héten már lesz valami tünet!! :)
2010. ápr. 5. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Szedek én is terhes vitamint, de nem tudom most mi van.25-én voltam nődokinál rákszűrésen.Levette a kenetet és utánna két napig nem túl erősen, de véreztem.Kb. 5 napja véres folyásom van, eddig nem volt vészes de most elég erős a folyásom.Attól félek, hogy ez menszi lesz,de akkor is érdekes.Ilyenkor már szoktak fájni a melleim, de most semmi.Reménykedem benne, hogy a folyásom beágyazódás miatt lett véres.
2010. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is 8ra nem várom. A peteérésem 25. én volt szerintem (13.ciklusnap) Nekem annyit tünetem van, hogy mindjárt megjön érzésem van, de cickafark-palástfű kombinációt ittam, és sztem attól van. Ki mikor fog tesztelni?
2010. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én megvárom amíg nem jön meg és majd utána tesztelek! Volt már negatív tesztet és most nem akarok csalódni!!!
2010. ápr. 6. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!