Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocriptin? Tapasztalatok?...

Bromocriptin? Tapasztalatok? Akár gyorsabban is teherbe lehet esni tőle?

Figyelt kérdés
Valószínűleg magas a prolaktin szintem, vettek vért is és el kell kezdenem szedni a ezt a gyógyszert.
2010. nov. 22. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Tényleg hatásos!

Nekem volt 1 vetélésem és kiderült,hogy magas a prolaktinom!Szedtem gyógyit,de mivel lement a szint abbahagyadták velem.

1 év sikertelen próbálkozás után újra elkezdtem szedni és 2 hónap alatt sikerült összehozni a babát,az más kérdés,hogy ezt sem sikerült megtartani!

A lényeg,hogy segíti a teherbeesést.

2010. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem azt mondta a doki 12.hétig kell is majd szedni ha összejön.
2010. nov. 22. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3*-os volt és bejött! Az is igaz, hogy a várandósság 12.hetéig kellett szednem. Ja! 4 hónap után egyszer csak pozitívat teszteltem. Sok sikert kívánok neked!
2010. nov. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én tegnap este vettem be az első felet de ma reggel annyira rosszul lettem,hogy munkába sem tugtam el menni!Szédülök,hányingerem van és reggel ha nem fekszem el időben még el is ájultam volna!Akik szedtétek volt ilyen mellékhatás?Meddig?Kérdező!Te már el kezdted szedni?Nem vagy tőle rosszul?Hallottam én is,hogy segít a magas prolaktin miatt de nem tudom hogyan fogom tudni szedni!
2010. nov. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! 2.vagyok. Valóban kellemetlen az első időszak. Nekem is ezek a mellékhatások voltak (hőhullám, gyengeség, hányinger stb;stb) Kb. 1-1,5 hétig tartott, mire ráállt a szervezetem. Kitartás! Tudom, hogy nehéz az első időszak, de hidd el megéri!

Sok sikert!

2010. nov. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia 2.-ik!Köszönöm a bíztatást szerintem a kérdező nevében is de most nagyon gondolkodom rajta,hogyan legyen tovább mert dolgoznom kellene de így képtelen vagyok!Persze tudom,hogy megéri a kellemetlenséget de isten bizony úgy érzem a halálomon vagyok!Azért igyekszem erőt venni magamon!
2010. nov. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az elso szemtol en is szarul lettem reggel ( 1/2)

, az estit elalvas elott vettem be igy Talan ataludtam a mellekhatast... Tegnap volt a masodik napom, Mar csak egyszer megszedultem hosszu ules utan, ma nincs mellekhatasa. kitartas, biztos neked is jobb lesz!!! En szedtem ebbol szules utan mert beindult a tejem ( babam sajnos szules kozben elvesztettuk) 2x2- t is azt is ki lehetett birni. Akkor igaz alapbol szarul voltam, lehet h nem tudtam megkulonboztetni mi miert van..,Most csak feleket kell, valoszinuleg Meg a fent leirtak miatt nem allt vissza a prolaktinom. Remelem ez majd a teherbeesest is segiti!

2010. nov. 25. 14:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Tegnap este elővigyázatosságból a félnek is a felét vettem be így ma már nem volt semmi gond!Azt hiszem ma és még két napig ugyanígy negyedet veszek be utána jöhet a fél hátha így jobban megszokom és nem lesz mellékhatás!Nagyon sajnálom ami veled történt és kívánom,hogy mihamarabb egészséges gyönyörű babának adj életet!

Kitartást és jó egészséget!

Szia!

Gy.

2010. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!