Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély vagy már ne is...

Van még esély vagy már ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés

hát már megkellett volna jönnie, múlthét pénteken vagy szombaton. a ma reggeli hőm már 36,8 volt:( a tegnap reggeli 36,9 a tegnap előtti pedig 37,3 volt. de menszi még sehol. csak derékfájás, szédülés és egy kicsi hányinger:S a melleim megduzzadva:S sztem megfog jönni:S

meg egy két csepp kicsi folyás, de ez semmi:S már azért is gondolom h megfog jönni mert egyrészt lement a hőm másrészt 2 tesztem is negativ lett tegnap este egy meg ma reggel egy:( vagy ebből még lehet vmi ugy hogy csak 4 napja késik és nega tesztek vannak eddig? egyébként utoljára a párommal november 5-én vagy 6-án voltunk együtt még ugy nem is tudom:S de én sztem a peteérésem meg nov 2án kellett h legyen, mert akk volt nyulos átlátszós folyásom és 2 napig görcsölgettem is. és ha akkor sikerülhetett volna akk már rég kikéne h mutassa a teszt:S vagy ha még nov 5 vagy 6án sikerült akkor is kikéne már h mutassa nem? nem birom segitsetek megörülk:(:(:(!!!!!!


2010. nov. 23. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ebből még bármi lehet.

Biztosat orvos tud mondani. Ha nem jön meg, jövőhéten menj el nőgyógyászhoz.

De ennyire ne görcsölj rá. Mióta próbálkoztok?

2010. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat szerintem ha november 5-6-dikan voltatok egyut es utanna nem akkor azt a teszt mar ki kene mutassa. :( Azota 17 nap telt es, a teszt altalban a 12-dik napon kimutatja. Biztos nem voltatok ezutan egyut? Nem akarlak elkeseriteni de szerintem ha neked november 2-an volt peteeresed akkor mar megkellett volna jonnie a mensinek. Az 21 napja volt. Nagyon hosszu a lutealis (bocsi, ha nem jol ejtem) szakaszod. Az altalban 14 nap szokott lenni. Ha nem temekenyult meg a petesejt november 2-dika korul akkor az mar reg elhalt. Szeritnem ez tul sok ido vagy szerintem kesobb volt peteeresed tuti. Ha kesobb volt es voltatok egyut akkor semmi sincs veszve de szerintem ha 5-6-dikan voltatok egyut es elcsiptetek a peteerest akkor mar ki kene mutassa a teszt HACSAK nem 10-diken volt a peteeresed mert akkor meg eselyes a negativ es a spermiumok is elelnek kb. 3-4 napig. Remelem erthetoen irtam mert siettem es neha zavaros tudok lenni. :)
2010. nov. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát köszi nagyjából megértettem, de voltunk utána is együtt, volt ugy hogy megszakitásos módszerrel de normálisan is.
2010. nov. 23. 15:12
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és még annyi h a 17. napon volt egy vizes szerű folyásom (esküszöm olyan mintha viz folyt volna ki belőlem de ugy h átázott még a bugyim is:S) ez nem lehet akk volt peteérésem mégis és pont előtte voltunk együtt a párommal a 16. napon.
2010. nov. 23. 15:33
 5/6 A kérdező kommentje:
szal a végét hülyén fogalmaztam meg, nem az lehet hogy akk a 17. napon mikor volt ez a vizes szerű folyás, akkor volt peteérésem?
2010. nov. 23. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Van azóta fejlemény?

2010. nov. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!