Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély rá, hogy terhes...

Van még esély rá, hogy terhes vagyok, vagy ebben a ciklusban már ne reménykedjek?

Figyelt kérdés

Május 4-6 jött meg a menstruációm. Azért így írom, hogy 4-6, mert 4.-től volt kis vérzés, de minimális, viszont görccsel érkezett. 6.-án már normális mennyiség volt. 18.-án és 22.-én voltunk együtt a párommal. 22.-én enyhe alhasi fájdalmam volt és a melleim is feszültek fájtak.

23.-án halvány pozit teszteltem, ami valószínű fals. Ma reggel is teszteltem (május 30) de negatív lett. Viszont szombaton a hasam alján bal oldalon kis szurkálást éreztem, nem fájt, csak érezhető volt. A mellbimbóm is mintha barnult volna. Szerintetek a negatív teszt ellenére van még remény? Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 30. 17:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem is volt ebben a ciklusban pém?
2011. máj. 30. 17:06
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a 22-e jelezte a peteérésedet, így a másnapi teszt nyilván -! mert még össze sem találkoztak szinte! Aktus után kb. 12 napig még halvány + sem lesz, azután érdemes tesztelni, kb. mikor meg kéne jönnie! Mondjuk péntek-szombat lehet hogy már pisilhetsz egyet! A hasszúrka viszont akár lehet a beágyazódástól is.
2011. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor talán csak én lihegem túl ezt az egészet.Majd a hétvége felé tesztelek még 1-et.
2011. máj. 30. 17:30
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia Sorstárs! :)

Nekem is 6-án kezdődött ez a ciklusom. Én hőmérőzök, ovutesztelek is, és az alapján volt pé-m, tüszőrepedésem is. Ma reggel teszteltem, de nem volt pozitív (még). Nekem 4 napja volt erős szurkálás, én azt gondoltam beágyazódásnak a remény...).

Szerintem simán van még remény! ...csak türelmetlenek vagyunk ;) (érthető mód)

Ha tesztelsz megint, majd írjál! Én szurkolok Neked!

2011. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a biztatást, akkor nem adom fel!Persze feltétlenül írok, hogy mi lett az eredmény. Szerintem majd csak pénteken tesztelek, az már talán mutat valamit. Remélem!

Aztán te is írj ám!Szorítok!

2011. máj. 31. 06:54
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

"Sorstárs" vagyok :)

Teszteltél azóta? Én ma reggel és halvány, de jól látható pozitív lett a 10es One Step terhességi teszt! Most várok 2 napot, még van egy 10es tesztem, akkor már erősnek kellene lennie. Ma vagyok 12 DPO-n, úgyhogy már a halvány is valami szerintem... Csak olyan sok rosszat olvastam erről a Tesz-vesz-es tesztről (utólag), hogy csal/téveset mutat, habár idáig negatívat is mutatott, meg az ovu teszt is jó volt és jósteszt is erősödött.

De olyan hihetetlen, hogy esetleg tényleg...

Szép napot! :)

2011. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon örülök a pozidnak!Remélem minden rendben lesz és boldog kismama leszel. Én holnap reggel tesztelek. Majd megírom mi az eredmény.

Még egyszer gratula!

2011. jún. 1. 20:21
 8/13 A kérdező kommentje:

Ma reggel teszteltem. Sajnos negatív lett. Nagyon elkenődtem. Még reménykedek, hogy pénteken-szombaton nem jön meg, de eléggé rossz érzés ez most. Nem sok esélyt látok rá, hogy ebben a ciklusban összejött volna,pedig úgy várom. Talán majd a következőben!

Neked boldog és izgalommentes babavárást és vigyázz magatokra!

2011. jún. 2. 07:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el! A - lehet +, csak a + nem lehet -! :) lehet hogy nincs elég hcg-d. Bár az is benne van, hogy nincs baba, de próbálj meg ne rágörcsölni, mert akkor nem jön össze könnyen! Szurkolok! BÁRMI LESZ ÍRD MEG AZ EREDMÉNYT!
2011. jún. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm, nagyon aranyos vagy! Milyen tesztet csináltál? Mert én is csináltam ma (többet is) és volt, amelyik nagyon halvány volt, volt amelyikről leugrott a csík olyan erős volt. A 10es one step halvány volt, a facelle nagyon erős (mint a controll), az x-epil 25ös kicsit halványabb, de sokkal erősebb mint a 10es one step.

De addig tényleg nincs veszve a dolog, amíg nem jött meg. Elméletileg nemvárt után 4-5 nappal kellene tesztelni is, dehát...várjuk a babánkat, nem?

Én mindenesetre továbbra is drukkolok Neked!

Azt írta egy másik válaszoló egy kérdésre, hogy már nagyon régóta szeretne babát és ha most sem jön össze, már nem bánja. Rájött, hogy vannak az életnek olyan dolgai, amit babásan nem tud úgy kihasználni. Ez tény, és egy másfél éves mellett én is tudom. De én is ezzel nyugtattam magam: ha nem leszek babás, akkor nagyobb nyaralást csapunk stb. Csakhogy ne ezen a baba dolgon rágjam magam. És lehet már itt növöget! Pedig az előző hónapban szedtem vitamint, ettem a gyümölcsöt meg minden. Úgyhogy ne keseredj el!!! Ha esetleg nem most, akkor lehet a következő hónap lesz a Tiétek!

De tényleg nagyon drukkolok, tudom, rossz ez a bizonytalanság...

"sorstárs"

(ja, ez legyen Freud-i elszólás: sorstárs - tehát neked is pozi lesz nemsoká a teszt) :)

2011. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!