Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nov.14. -e óta próbálkozunk,...

Nov.14. -e óta próbálkozunk, tegnap meg ma reggel szurkált a hasam mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nov.7.-én volt a ciklus első napja,14.-e óta próbálkozunk és most megijedtem,mert azt hallottam,hogy ovu fájdalommal járhat,de ez elég erős volt.Fel is vagyok egy kicsit fújódva."Esetleg beágyazódás?"Vagy korai?Lehet hülyéket kérdezek,bocsi.
2010. nov. 23. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
beágyazódásnak nem mondanám inkább most van ovu. (szerintem)
2010. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az ovulacio job vagy bal oldali fajdalommal jar, sot felfuvodassal is. Ha az utobbi napokba voltattok egyutt meg lehet baba ;)
2010. nov. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy középen érzem inkább,meg amikor leülök akkor is.És nincs nyúlós vmi.Ha 3nap a kihagyás akkor az sok?
2010. nov. 24. 08:19
 4/6 anonim válasza:
mas is lehet mondjuk egy felfazas :( elvileg harom napot is el el a sperma ha megfelelo neki a kornyezet :) a minden nap az sem jo , minden masodik vagy 3 ik nap ajanlott. szurkolok
2010. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A nyulos vmi az ovulacio elott 2 nappal jelentkezik, de az is lehet hogy tuszorepedes csak 4 napra ra tortenik, en igy jartam ebben a honapban h tojasfeherjes folyas- pozitiv ovu teszt 2 napig aztan ra csak 4 napra volt fajdalom egyoldali szorka, valoszinu akkor volt tuszorepedes.

Lehet neked is kesobb lett a tuszorepedes ezert van a fajdalom, terhesseg jelenek venni tul korai.

2010. nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem vettem észre ovut,de krémes folyás az van.És a méhszáj alig elérhető ez normál?

Köszönöm az eddigieket!:)

2010. nov. 25. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!