Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta tartó folyamatos...

Napok óta tartó folyamatos megjön érzés ellenére lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
igen lehet. A terhesség egyik tünete is ez!
2010. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt terhességi tünetem, csak menzi előtti tünetem.

6 hetes vagyok...:)

Mellesleg a múlt hónapban semmi menzis tünet nem volt, csak terhességi tünet. Biztos voltam benne, hogy van baba. De akkor NEM volt.

Úgyhogy fel a fejjel!

2010. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást.

Nekem minden hónapban igen erős ez az érzés, most is erős. Ennek ellenére is lehetséges? Nálatok hogy volt?


Az is aggaszt, hogy kinél mit jelent ez az érzés? Nálam ez egy szinte megmagyarázhatatlan, jellegzetes, egyedi, máshoz nem hasonlítható érzés. Az alhasamban és ott lennt érzek mindent. Így a fájdalmakat én nem csak a hasamban, hanem ott is szoktam érezni, ami átsugárzik a belső combjaimra is, akár végig a lábszáramig. Nálam ilyen ez az érzés? Más is így éli meg?

Ha most is ilyen nekem ez az érzés, akkor még reménykedhetek?

2010. nov. 24. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt az érzés mintha alám rúgtak volna, szó szerint..áá kisugárzott mindenfelé. Reménykedj, sose tudni, drukkolok:)
2010. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Reménykedek!

2010. nov. 24. 14:28
 6/6 A kérdező kommentje:
A reménykedés sikeres volt. Én magam válaszolom meg a saját kérdésemet. Igen, lehetséges folyamatos napok óta tartó erőteljes mindjárt megjön érzés ellenére is a terhesség.
2010. nov. 26. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!