Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismami lehetek? És ha igen...

Kismami lehetek? És ha igen szerintetek hány hetes a terhességem?

Figyelt kérdés
Teszteltem ma halvány pozitív Gabriel, délután. Nov.14-én voltam orvosnál, aki azt mondta, hogy nem tudja egyértelműen kizárni a terhességet, de rá sem bólint. Hüvelyi UH volt. Múlt kedden a tesztem negatív volt. Tüneteim vannak, bőven, ráadásul 7-8 hetes terhességre jellemzőek. (2. terhességem lenne) Szombatra nem várom. Köszönöm a segítségeteket!
2010. nov. 24. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szedjük akkor össze.


10 napja az orvos nem látott semmit, és még csak nem is késik a vérzésed, akkor hogy lehetnél 8 hetes terhes???


A terhesség szinte bizonyos, hiszen van egy pozitív teszted, még ha halvány is, gratulálok hozzá. de butaság azt képzelni, hogy tünetekből lehessen megmondani, hány hetes a terhesség. És akinek nincs tünete, az nem is terhes?

2010. nov. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Mi van???? Szombatra nem várod a mensid, akkor mit kerestél 1,5 hete az orvosnál terhesség gyanujával? Ott kezdődik, hogy meg sem vizsgál, ha még nem késik, csak megmosolyog. Bár ha perkálsz neki, akkor lehet, de biztos megmondta volna, hogy lehetetlen hogy az legyél, ráadásul 14-e vasárnap volt. Te tényleg vasárnap voltál dokinál? Nagyon sántít nekem!

És nem fogok tippelni, hogy hány hetes vagy, ha ez a történet igaz, amit erősen kétlek, akkor majd a doki az ultrahangból megállapítja, ha nem egyezik az utolsó menstruációtól számolt idővel.

2010. nov. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sántít a dolog:)
2010. nov. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ott a baba !
2010. nov. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Írtó szamárságot írtál! Tudsz róla?-tudnod kellene,főleg,ha ez már a 2. terhességed lenne! nem is írok inkább ide semmit... menj vissza a dokihoz,had röhögjön rajtad!!:DD
2010. nov. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jajj már megint mindenki csak ugat, miért ne lehetne terhes?!
2010. nov. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ha pozitív a teszt, akkor lehet terhes, ezt a tényt nem vitatta senki. De olvasd már el az egészet, a lehetetlen körülményeket!!! 2 héttel a (nem)várt menszije előtt volt orvosnál, hogy terhes-e, méghozzá vasárnap! És a teszt még azután pár nappal is negatív volt...csak most lett pozitív. Na mindegy. Te is inkább előbb olvass utána ugass!!
2010. nov. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Vasárnap, mivel akkor ügyelt a kórházban.

nem terhesség gyanúval voltam, hanem cytológiát levetetni, mivel babaprojectet kezdtünk, meg ugye évente illik is.

Tünetek: tisztában vagyok vele, hogy a 2 hetes terhességnél nem ugyanazok a tünetek, mert voltam már terhes. Tehát azért írtam, h a tünetek 7-8 hetesre jellemzőek, mert mindkettőn átestem már.és próbáltam a kettőt összehasonlítani, annak ellenére, hogy tudom nem egyforma 2 terhesség, de az vesse rám az első követ, aki nem ezt tette volna a helyemben.

2010. nov. 25. 16:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Én leszek az első!
2010. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!