Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24 éves lány vagyok. Ez az...

Anchyka kérdése:

24 éves lány vagyok. Ez az első terhességem (két hetes lehetek), de nem vagyok most olyan körülmények közt, hogy beválalljam. Ezért döntöttem az abortusz mellett. Viszont félek, hogy utána nem lehet majd gyermekem. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 13:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
Kicsi rá az esély. A műtét ma már biztonságos, főleg ha minél előbb rászánod magad...sajnálom...
2010. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
63%
Lehetséges-e, hogy félsz tőle? Persze, ha úgy érzed.
2010. dec. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
ha komplikációmentes lesz a műtét, ami többnyire az, mert rutinműtét, akkor még lehet gyereked. Tulajdonképpen a méhnyálkahártyádat kaparják meg, ami ugyanúgy regenerálódik, mint egy menses után, csak több idő alatt.
2010. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Van rá esély, de kevés.

Sajnos a nővérem így járt, őt szerintem nem vigasztalja, hogy a kevés százalékban volt benne. Sajnálom!

2010. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok hogy ilyen gyorsan válaszoltatok. Lenne még egy olyan kérdésem, hogy mennyi ideig tart az abortusz? Mármint reggel bemegyek és délután mehetek haza? Munkahely miatt kérdezem.
2010. dec. 13. 13:23
 6/33 anonim ***** válasza:
74%
Este bemész és másnap délután engednek haza
2010. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, nekem missed ab-om volt, elhalt terhesség miatt a múlt héten...

Ha még nem szültél, akkor csak másnap mehetsz haza, én úgy tudom. Méhszájtágítót raknak majd fel, előtte persze vizsgálat, labor, családvédelemnél beszélgetés 2 alkalommal.

2010. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ha nem volt még terhességed, akkor egész éjjel hagynak tágulni. Nem egy kellemes érzés :( Sajnálom a dolgot! :(
2010. dec. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális dokit és kórházat fogsz ki akkor 2 nap,ellenkező esetben 1 nap is lehet.


Bemész,felvesznek a nőgyógyászati osztályra,vizsgálatokat csinálnak,vérvétel,stb...,ha minden oké akkor estére feltesznek egy méhszáj tágító pálcikát. Az reggelre sérülésmentesen kinyitja lassan a méhszájadat,majd elvisznek a műtétre. Ha nincs panasz és komplikáció délután hazamehetsz.

2010. dec. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
egy barátnőm esetéből tudom (amúgy sem tartotta volna meg, de nem élt már a magzat mire sor került a műtétre) reggel bement, pár óra (3-4) és hazamehetett. de lépcsőzni nem tudott, a barátja vitte ölben, utána antibiotikumos inyekciót kapott.
2010. dec. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!