Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudom kiszámolni...

Hogyan tudom kiszámolni pontosan mikor van peteérésem?

Figyelt kérdés
Utolsó menstruációm november 4-én volt, de mióta megszületett a kisfiam(2éves)néha 28napra,de van olyan is hogy 36napra rá jön meg.Fél éve próbálkozunk.
2010. nov. 25. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Kiszámolni nem lehet, nem vagy atomóra.


A tüszőrepedés (amit te peteérésnek nevezel) a menszesz előtt 12-16 nappal van. Ha előre szeretnéd tudni, mikor lesz, használj ovutesztet.Hha utólag akarod megtudni, mikor volt, akkor mérd az ébredési hődet, és amikor megugrik felfelé és fenn is marad, na akkor volt.

2010. nov. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy hogy az átlag ciklus felében van általában, de a folyásból is lehet következtetni amikor nyúlós.

Vagy hőmérőzöl. Reggel egyből felkelés után. És ha egyfolytában méred akkor látod hogy peteéréskor magasabb a hőmérsékleted.

Bár a hőmérőzésről sokmindent hallottam hogy hol:

nyelv alatt, hüvelyben, végbélben :-)

2010. nov. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan teszteléssel is megtudhatod, én csak ajánlani tudom, nekem bevált.
2010. nov. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen tesztelésre gondolsz?
2010. nov. 26. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a drogériákban, gyógyszertárban ovuláció tesztet (olyasmi, mint a terhességi), rá van írva hanyadik naptól érdemes kezdeni a tesztelést. Én a DM-ben kapható Corax tesztet vettem, 5 darabos, általában egy ciklusra elég is.
2010. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,kipróbalom.
2010. nov. 26. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!