Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a legjobb modszer hogy...

Mi a legjobb modszer hogy teherbe esek? Hogy lehet kiszámolni mikor van peteérésem?

Figyelt kérdés
kb 4 honapja nem védekezünk de még nem sikerült. már van egy gyerek ugyhogy szervi problémas nem lehet.
2010. nov. 15. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


ezen az oldalon sok hasznos dolgot találsz érdemes olvasgatni.

2010. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A menszeszed 1 ső napját követő 12, 15dik nap közti időszakban van az ovuláció peteérés!

Sok sikert:)

2010. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kedves utolsó! abban az esetben ha 28 napos a ciklus! Ha nem akkor kitolódik.
2010. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy van már gyermeketek, nem biztos, hogy most is minden rendben, de 4 hónap még nem a világ vége!! 2 naponta legyetek együtt! Sok sikert.
2010. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Abban sajnos egyet kell értenem a kedves utolsó válaszolóval,hogy mert van egy gyermeked az nem azt jelenti,hogy most is minden rendben van!De adja a Jó Isten,hogy így legyen,legyen minden rendben!!!!Én az ovu tesztet tudom Neked ajánlani!Én ebben a ciklusomban próbáltam ki életemben először és láss csodát sikerült 4év! után,pont ma vagyok 6 hetes:-)!Nekünk bejött,hogy az első pozitív és az első negatív napon voltunk együtt!

Szívből kívánom,hogy mihamarabb sikerüljön a baba Nálatok is!!!!!!!

2010. nov. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!