Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 27. ciklusnapon,...

Ma vagyok a 27. ciklusnapon, kedd körülre nem várom. Fájdogál a mellem, sűrű folyásom van. Szerintetek mikor tesztelhetek? Más is várja akörülre?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én tegnap előtt,27. ciklusnapon teszteltem először. Nagyon-nagyon halvány pozitív lett de teszteltem tegnap is és ma is és egyre erősebb pozitívak. :) De nekem erre azt mondták,hogy szerencsés vagyok,hogy ilyen hamar kimutatta. Tesztelhetsz már de ha negatív attól még pár nap múlva lehet pozitív. Azt szokták mondani,hogy jobb megvárni legalább a nemvárt mensi napját.
2010. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ráadásul 17. napon volt ovum.
2010. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
GRATULÁLOK!Hány naposak a ciklusaid? Tünetek voltak?
2010. nov. 26. 18:41
 4/14 anonim ***** válasza:
én kedd szerdára nem várom. Ma vagyok a 11. dpo napomon. holnap reggel lehet csinálok egy tesztet, ha fent lesz a hőm.
2010. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A ciklusaim rendszertelenek de kb 30-naposak. Nem sok tünetem volt és azóta sincs nagyon semmi csak az émelygés. Na meg az a furcsa érzés,hogy valami nem olyan mint máskor. :)
2010. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

kedves kedd.szerdára nem váró, mi lett az eredmény? Én is kedd környkén nem várom, átlag 31 naposak a ciklusaim, de volt már 28,29, 32 is... Lehet holnap, vasárnap tesztelek egyet...Írd majd meg, mi lett az eredmény, ok? DRUKKOLOK!


Kedves másik válaszoló! Milyen tesztet használtál? Az émelygés alatt mit értesz? Lényegében durván 3nappal mensi előtt kimuatta, igaz?

2010. nov. 27. 07:53
 7/14 anonim ***** válasza:

még nem csináltam meg a tesztet, majd talán vasárnap vagy hétfőn.

a hőm még fent van 37 fok.szédülök mostanában sokat, nem tudom, hogy ez lehet e a terhesség jele?

2010. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az émelygésen azt értem,hogy úgy érzem mintha túlettem volna magam,nem kell semmilyen kaja max este birok enni. A 3 teszt 3féle volt Az első az 25-ös Gabrielle volt, a 2. 10-es érzékenységű Amazon, a 3. pedig egy 25-ös Lily. Drukkolok nektek!
2010. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én nem teszteltem, pedig ma akartam... tegnap volt már rózsaszín, érzem, hogy nemsokára megjön, az meg még pluszban elszomorít, hogy úgy néz ki, megint kezdődik az, hogy nem jön kapásból a mensi, hanem csak ilyen rózsaszínezgetés, ami nem jó... Lehet megint el kéne kezdenem a Premenst...De nektek többieknek szurkolok nagyon!
2010. nov. 28. 09:42
 10/14 anonim ***** válasza:

:(

én ma negatívat teszteltem. szerdán nem kell megjönnie, lehet még korai volt , nem tudom, de még reménykedem.

2010. nov. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!