Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokadik sikertelen lombik...

Sokadik sikertelen lombik után milyen vizsgálatokat kéne megcsináltatnom? Hormonok jók, egyedül a prolaktinom picit magasabb, de kezelve van. IR, most már jó. TSH rendbe.

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Genetikai, esetleg immunológiai vizsgálat.

Nekünk már most a 2. sikertelen lombik után csinálják a genetikát. (Elvileg a 3. után szokták, de én szerettem volna most.)

2010. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Immunológia. Hányadik az a sokadik?
2010. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az immunológiának,és a genetikának mi köze a sikertelenséghez?Úgy értem hogy mit okozhat?Nekem a beágyazódással van a baj.
2010. nov. 26. 17:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy a 4 lombikom volt
2010. nov. 26. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, neked már válaszoltam, de akkor még egyszer: az autoantitestek meg tudják támadni az embriót és emiatt nem tud beágyazódni.
2010. nov. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Segítsetek légyszi!Immunológiai vizsgálatnak hogy induljak neki?Telefon,cím,valami.Ha lehet TB-re szeretném csináltatni.Körzeti dokim azt mondta nem tud beutalót adni,én viszont már az idegösszeomlás szélén vagyok,hogy az orvosok nem segitenek eléggé.A diabos dokim lehet tudna beutalót adni,de oda január 21-re kaptam időpontot.Viszont januárba már vissza kéne mennem a meddőségi intézetbe!Most mit tegyek????
2010. dec. 1. 14:24
 7/8 anonim ***** válasza:
A genetikai vizsgálat azért fontos, mert lehet, hogy van valami rejtett un. transzlokált genetikai rendellenességed, mint pl. nekem is. Nagyon fontos, mert neked nem okoz problémát viszont nagyon nehezen esel teherbe így véd a szervezeted a beteg baba születésétől. Én mindent megetettem, hogy teherbe essek 10 év alatt sikerült is nem csináltak ilyen vizsgálatot megszületett a babám betegen és akkor csinálták meg a vizsgálatot és derült ki, hogy tőlem örökölte én csak hordozom, de ő nem volt szerencsés:-(
2010. dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan a címét, a meddőségiben a dokim javasolta. Magánrendelő Budán, de a címét nem tudom. Kérdezz rá dokinál. Mindenféle antitesteket vizsgálnak.
2010. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!