Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindjárt 33 éves leszek, és...

Mindjárt 33 éves leszek, és még nem jött össze a baba! Aggódok nagyon! 10 éve próbálkozunk:2 méhen kívüli, és 3 sikertelen lombik. Egyedül vagyok ezzel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Biztos nem vagy egyedül ezzel a problémával.Van egy ismerősöm akinek 2 sikertelen lombik után az aviva torna segített.Menj el egy tanfolyamra.Hidd el megéri.Én is avivázok.
2010. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezzel 32 éves leszek hiába próbálkozunk nem akar összejönni a baba:( már kezdem feladni a reményt..mi 8 éve pórbálkozzunk, Eddig 3-szor elvetéltem, 1 méhen kivűli és 1 lombik.. De Nem szabad feladni! sikerülni fog.!:-) Soha nem szabad feladni.!!
2010. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

4 sikertelen lombik, ebből 1 méhenkívüli és 2 éve próbálkozunk. 26 vagyok, de kezdek elkeseredni. Szóval nem vagy egyedül :( De fel a fejjel, nekünk is lesz babánk!

Egyik ismerősömnek 15 év próbálkozás és több műtét után 39 évesen sikerült a 3. lombik. Szóval van remény!

2010. márc. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Most egy kicsit pozitívabban látom a dolgokat!

Első:sajnos nincs petevezetékem,ezért rajtam nem segít a torna!

2010. márc. 8. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!