Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 héttel aktus után korai...

3 héttel aktus után korai terhességi tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem korai. 3 héttel később már nagy valószínüséggel kimutatja.
2010. nov. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem , bezony, akkor már megtörtént a beágyazódás, így hcg-t is termel a szervezet.(HA sikeres volt az akció)
2010. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 eszo ***** válasza:
már 2 héttel utána is lehet..szorítok neked! majd írd meg az eredményt:-)
2010. nov. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tegnap reggel csináltam és negatív lett,ezért kérdeztem,hogy nem-e késő.

Bár azt tudni kell,hogy okt.27-től nov.3-ig menstruáltam. Nov.5-én együtt voltam a párommal,rá 10 napra erős barna folyásom volt,aztán már véreztem is,azt hittem beágyazódás,de az nem lehet ennyire erős,ráadásul nov.14-től 21-ig tartott.Tehát szerintem menstruáció volt nem beágyazódás.De a hőm nem esik le,egészen nov.5-től tartja a 36.8-37-et,bár a héten már reggelente volt,hogy csak 36.3-36.5 volt. Tehát már nem tudom magam hova tenni. De nem szeretnék még kisbabát,csak 18 éves vagyok!

2010. nov. 27. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Reggelente 36,3 -36, 5 az a mérvadó nem a napközbeni, terhességet csak arra lehet alapozni, és e szerint nem vagy az.
2010. nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!