Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra nem vártam,nem is...

Tegnapra nem vártam,nem is jött.Ma reggel, viszont mikor wc-re mentem észrevettem a papíron rózsaszínes folyást.Mitől van? Baba vagy menzi?

Figyelt kérdés
Azóta már legalább 4-5-ször voltam pisilni,a papíron mindig volt pici folyás igaz egyre haloványabb. Semmi tünetem nincs csak,néha görcsöl az ölemnél,a melleim kicsit sem fájnak.Ez menzi lesz ugye?
2009. jan. 15. 14:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja meg még azt elfelejtettem, hogy sajnos a hőm nem méricsgéltem, de tegnap és tegnapelőtt délután megmértem 37 fok volt ma délután meg 37,3fok.De tudom ez nem jelent semmit.Tesztet még nem csináltam,félek.
2009. jan. 15. 14:28
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Ha azt kérdezed, hogy menzi lesz ugye, akkor már fejben el is döntötted...

Ebből bármi lehet, ha holnap reggelre sem jön meg, akkor nem is fog... HA nem jött meg, akkor 1-3nap múlva tesztelj.

2009. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak már sokat csalódtam,azért kérdeztem igy,de azért kösz a választ.
2009. jan. 15. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!