Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőre nem várom és tegnap...

Hétfőre nem várom és tegnap teszteltem egy nagyon nagyon halvány rózsaszínt, amit lehet hogy csak én képzeltem oda, mikor érdemes újra tesztelnem?

Figyelt kérdés
Először rózsaszín lett a csík, utána két óra múlva kifehéredett, a helye látszott csak. Volt már vkinek ilyen?
2010. nov. 27. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Két nap múlva tesztelj újra, ha ott a baba, erősödnie kell. Amúgy esélyes, hogy ott van, de hétfőn kiderül. Drukkolok!
2010. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, kicsit hamar teszteltél, de a halvány pozitív is pozitív. Hogy biztos legyél benne, csinálj még egy tesztet reggeli első vizeletből.
2010. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
félek hogy csak a csík helye látszott... olyan is lehetséges?
2010. nov. 27. 14:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha jól értem, ugyanazt a tesztet nézted 2 óra múlva, ami kifehéredett.

A teszteket szerintem már negyed óra múlva nem érdemes nézegetni, az első 5-10 percen belül biztos láthatod a valós választ.Megértem az izgalmadat, de szerintem várj és 1-2 nap múlva tesztelj újra, ha ott a baba, úgyis erős csík lesz a teszten.Szorítok!!

Én is izgalommal várakozom a 2. babát várnánk.

2010. nov. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, bocsi de azt lehagytam, hogy a halvány csík igen is jelenthet babát, 2 naponta erősödik szervezetedben a hormon,úgyhogy tesztelj újra.
2010. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!