Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok szabad...

Ha terhes vagyok szabad gyomor és béltükrözést csináltatnom vagy megsérülhet a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet, hogy terhes vagyok? Ma reggel hánytam és pár napot késett. Holnap gyomor és béltükrözést kell csináljanak. Nem tudom mit tegyek? Szabad tükrözni, ha esetleg baba van vagy megsérülhet?

Köszönöm a válaszokat!!!


2010. nov. 29. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A babát nem érinti, hiszen a méhedben van, védett helyen. De azért szólj vizsgálat előtt.
2010. nov. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A terhestesztem igazából kétes lett. De még a hőről mit tudtok? Milyennek kell lennie, ha baba volna? Vagy menjek el reggel nődokihoz vizsgálat előtt?
2010. nov. 29. 15:05
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyszer már sajnos vetéltem el eséstől, igaz akkor seggre estem sajnos. A babát biztosan nem érinti se gyomor, se béltükrözésnél? De nem biztos, hogy az vagyok!!!
2010. nov. 29. 15:07
 4/12 anonim ***** válasza:
első vagyok. A hőről nem tudok nyilatkozni, de ha a teszten a 2. csík az halvány, akkor az már babát jelent. Nem tudsz esetleg telon értekezni a nőgyógyászoddal? De a baba a méhedben védve van, arra nem kotorásznak. De szólj azért a dokinak viszgálat előtt, mivel adnak érzéstelenítőt is, az már hatással lehet a babára.
2010. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A 2. csík bizonytalan. Halványan ott van, de lehet, hogy beképzelem?! Az érzéstelenítőt injekcióban adják? Nagyon szépen köszönöm válaszodat!
2010. nov. 29. 15:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Befújják a gégédbe.
2010. nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kismamáknak másfajta érzéstelenítő kell, úgyhogy mindenképpen szóljál, hogy terhesség gyanúja fennáll.
2010. nov. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Egy vérvétel kideríti, hogy mi a helyzet, tutira. Mindenképpen szólni kellene. Remélem, megtetted.

2010. nov. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tükrözés előtt elmentem nődokihoz, Aki elküldött BCHG vérvételre és 958, így azt mondták, hogy terhes is vagyok. Majd megcsinálták a tükrözést is, azt mondták nem befolyásol semmit!?

Köszönöm segítségeteket és a biztatást!!!

2010. nov. 30. 15:32
 10/12 Manka68 ***** válasza:

Gratulálok!!

:o)

2010. dec. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!