Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az influenza befolyásolja a...

Az influenza befolyásolja a teherbeesést? Azért próbálkozhatok?

Figyelt kérdés
Influenzás lettem, és most van a peteérésem napja. nagyon szeretnénk már babát.
2008. jan. 15. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem is tudom, de én nem tanácsolnám hogy pont most ess teherbe. Mert ugye a szervezeted a vírussal küzd, teli van széteső vírusokkal, meg felbolygatott fehérvérsejtekkel. Bár sokan azt mondják, ennyire az elején még a mindent vagy semmit elv működik, vagyis ha sérül a baba akkor el is megy, ha meg megmarad, akkor egészséges is lesz. Bevallom őszintén, én a te helyedben ezt a hónapot kihagynám, mert paráznék a fejlődési rendellenességektől. Bár lehet hogy csak azért vagyok ilyen gyáva, mert mi problémás gyerkőcöt nevelünk.
2008. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Először is szerintem kérdezd meg a dokidat,de nem akarlak elkeseríteni,mert nekem fél évvel ezelőtt volt egy terhességem.Pont kb amikor terhes lettem,(még nem tudtam)influenza szövődményéből vissza maradt tüdőgyulladást kaptam,és 9 hetesen elhalt a magzatom.Szerintem várd meg a következő hónapot.Drukkolok.14 hetes kismama.
2008. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

én is azt tanácsolom hogy várj ezzel és ne kockáztass én is az 5-dik hétben voltam amikor influenzás lettem 3 hetet küzdöttem gyógyszerek nélkül mézes teával és a 9.héten kiderült,hogy a babám elhalt és meg kellett műteni-nem biztos hogy ez volt az ok,de ha újra kezdem megfogadtam,hogy télen nem próbálkozunk-mi is várhattunk volna de nem tettük-s azóta is bánom ,mert lehet,hogy amúgy most lenne egy élő kisbabám,most pedig 2 napja jöttem ki a kórházból és egész nap bőgök-nem elrettenteni akarlak-csak jobb ha ezt nem éli át az ember-azon az egy hónapon semmi nem fog múlni

minden jót neked

2008. jan. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!