Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jadine tabletta szedése után...

Jadine tabletta szedése után mikor próbálkozhatok?

Figyelt kérdés
Van már egy 14hónapos kisfiam. Mielött megszületett 7évig szedtem a Jadinet aztán 3hónapig vártunk,hogy tisztuljak és terhes lettem. Most kb 10hónapig szedtem és abbahagytam mert nagyon szeretnénk kistesót. Most csak 1hónapig várnék aztán elkezdenénk próbálkozni:-)
2011. máj. 30. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

"A tablettaszedés abbahagyása után ajánlott várni néhány hónapot, amíg kiürülnek a hormonok..."


* A fentebbi nézet többek közt azért terjedt el, mert még a közelmúltban is kisebb-nagyobb nehézségekbe ütközött a terhességi kor megállapítása, ha a baba a gyógyszerszedést követő, rendezetlen peteérési ciklus alatt fogant.

* Sokan vetéléstől tartanak, ezért várnak néhány hónapot a teherbeeséssel. Többen úgy vélik, zavart okozhat a beágyazódásnál, ha nem a kívánt időpontban történik a megtermékenyülés. A félelem ezidáig alaptalannak bizonyult, illetve nincsenek klinikai bizonyítékok, melyek igazolnák az elképzelést.

2011. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:-) Nekem a nődokimazt mondta,hogy a Jadine olyan alacsony hormontartalmú és kevés ideig szedtem,hogy hamar kiürül:-) Várom a további tapasztlatokat!
2011. máj. 30. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
A lényeg az, kedves kérdező, hogy azonnal lehet próbálkozni...:) Nézz utána a neten, tévhit az, hogy ajánlott várni...;)
2011. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)
2011. máj. 31. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!