Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes/Várandós vagyok?

Terhes/Várandós vagyok?

Figyelt kérdés
Lefeküdtünk a párommal és védekeztünk is minden alkalommal, akkor meg is jött a menstruációm ám most elég sokat késik, pedig utoljára az előző mensim előtt szeretkeztünk, és azóta nem mert külföldön van.Lehetek terhes? vagy nincs okom az aggodalomra, csak késik egy kicsit a menstuáciom?
2011. okt. 29. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondhatnék én itt minden okosat, h mi lehetséges és mi nem, de akkor is csak a teszt fogja eldönteni. Vegyél ma egyet. Ha sokat késett, akkor már délutáni vizeletből is, de biztosabb reggeliből megcsinálni.

Egyébként nem hinném, h terhes vagy, de szerintem egy negatív teszt látványa számodra megnyugtatóbb lenne.

2011. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem vagy terhes, késik kicsit nekem van hogy 1 hetet is késik mikor hogy pedig mi nem védekezünk de semmi. Ha előző menstruáció előtt voltatok utoljára együtt akkor nem lehetsz az mert az aktus után levált aminek le kell így nem volt min megtapadnia a megtermékenyült petesejtnek. De ha tényleg biztos akarsz lenni akkor az együttlét után 14 nappal már kimutatja a teszt az eredményt.
2011. okt. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt senki nem tudna megmondani. Ha tudni szetetned, csinalj egy tesztet, vagy menj el hcg vervetelre vagy orvoshoz ultrahangra. Csak ezekbol derulhet ki.
2011. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!