Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 30-35 napos szokott...

A ciklusom 30-35 napos szokott lenni. Most már ha a normális 28. naptólis számítjuk már késik 9 napot. Várjak még vagy teszteljek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 09:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Még mindig nincs Mensi!!!
2010. dec. 3. 18:04
 12/13 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Hát szerintem menj el dokihoz most már! Ha ultrahangon lát valamit, akkot OK, ha nem, akkorelküld vérvételre, és azzal tutira kiderül, hogy mi a helyzet! Ne várj tovább, akár baba, akár vmi probléma, most már a doki mrg tudja mondani, mi az ábra! Drukkolok neked, hogy baba legyen!

:o)

2010. dec. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 kisnita ***** válasza:

Szerintem is most már mindenképpen el kellene menned orvoshoz! Ha terhes vagy akkor azért ha nem akkor meg hogy kiderüljön, hogy miért nem jöttél meg.

Minden esetre én még drukkolok neked! :)

2010. dec. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!