Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valami olyan praktika...

Van valami olyan praktika vagy bármi amitől nagyobb esélye van hogy iker babáim legyenek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy buta kérdés de hátha mégis van rá némi esély hogy ikreim legyenek!:)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 30. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Clostylbegyt tabletta
2010. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%

Te is tudod, hogy értelmetlen a kérdésed, ugye?


Dugjál olyannal, akinek a családjában gyakori az ikerszülés. Vagy menj el lombikra...

2010. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Én a helyedben nem hajtanék az ikrekre, elég sok kockázata van az ikerterhességnek!


Csak abba gondolj bele : az 1 babának való helyen 2 babának kell kifejlődnie... Ahol 1 kisbaba szépen kifejlődik, ott elég szűkösen fog 2 kisbaba elférni...

Két kisbaba csontozatát, testét kell "kifejlesztened", az mind a te vérkeringésedből, tápanyagaidból, tartalékaidból kell kifejlődjön...


A két kisbaba kisebb súllyal fog születni, elég nagy esély van a szellemi vagy testi sérülésre...


Ugye, nem szeretnél két sérült gyereket szülni?!...


Nem véletlen, hogy az ikerterhesség alapból veszélyeztetettnek minősül!!!

2010. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan pasit kell szerezni, akinek a családjában gyakori az ikerterhesség, mivel női ágon lehet örökölni a hajlamot az ikerterhességre:)
2010. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!en nekem van egy iker fiu testverem,es nem igaz az hogy kisebb sulyal szuletnek,mert en pontosan 3kg voltam a testverem pedig 3,2kg azaz 3200gr,szoval szerintem nem szuletunk kis testsulyal!!de az mar igaz hogy borzasztoan meg szenvedett anyukam velunk,mert ha en aludtam akkor a tesom sirt es felkeltett engem,vagy forditva,vagy ott van a szoptatas,kettonket egyszere nem tudott igy valamelyikunket mindig le kellet tegyen,amig a masikat jol lakatja,de adig a masik orditot,vagy amikor nagyobak voltunk es le vitt minket setalni a parkba,en balra a tesom meg jobbra szaladt,hat szegeny anyam azt se tudta merre jobra vagy balra szaladjon!!szoval nem egy leany alom az iker neveles!!
2010. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

pl vannak peteérést serkentő szerek, de felelős orvos nem írja fel ilyen indokkal... És a több peténél sem biztos, hogy több is ágyazódik be, bár a tapasztalatok szerint azoknál akik ilyesmit szednek nagyobb az ikres ráta, de garancia nincs rá.

olyanról is hallottam ,hogy homeopátiás szerekkel próbálták stimulálni a ciklust és serkenteni a petéket meg a beágyazódást, de erre vonatkozóan nem ismerek statisztikát.


Abban igazuk van szerintem az előttem szólóknak ,hogy nem annyira leányálom az ikrekkel az első időszakban... én nem bánom, hogy nem lettek ikreim, pedig mindkét várandósságom úgy indult.

Egyébként 17 hónap van a gyerekeim között, ikres ismerősök szerint ez rosszabb/nehezebb mint ikrekkel, mert totál eltérő a bioritmusuk, más érdekli őket, másféle foglalkoztatást igényelnek míg az ikreknél ez a része mégiscsak jobban egybe van hangolva. Dehát nálunk ez így alakult :-)

2010. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!