Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után elkezdtem inni...

Peteérés után elkezdtem inni a palástfű teát. A menziszem egy nap késés után megjött, de nagyon picit, alig van, szinte egyenlő a nullával, a többi menzieimhez képest. Lehetséges, hogy a tea okozza, hogy ennyire lecsökkent? Tesztet még nem csináltam.

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj egy tesztet, de csak 2-3 nappal azután hogy ez a pici is abbamarad. Ha terhes lennél, akkor már nagyobb esélye van annak, hogy kimutassa, feltéve, hogy addigra nem jön meg rendessen.

Nálam szokott olyan lenni, hogy 1-2 napig alig van, utána meg úgy beindul, hogy nem győzök cserélni.

Azért drukkolok, hogy baba legyen.

2009. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt hiszem mostmár több van,a test negatív.
2009. jan. 16. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom!!!

Szerintem kezdjél el stedni E vitamint és vas komplexet.

Hidd el segít!! Egy hónapig szedtem, és most "már" 5. hetes vagyok!!

Az E vitamin progreszteron termelésre készteti a májat, ami a beágyazódást "csinálja". A vas, vagyis igazából a folsav is valahogy a fogantatást és a beágyazódást segíti, csak azt nem magyarázták el, hogy hogyan.

Sok sikert a következő hónapra!!!

2009. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hallottam már olyat, akinek a tea bekavart a ciklusába, de nekem még szerencsére nem volt ilyan tapasztalatom.


Neten ezeket találtam, azóta én is vitaminozok:


- C-vitamin: kollagéntermelést szabályozza, segít a petesejt utáni sebgyógyuláskor, és segít a vetélés megelőzésében is;


- E-vitamin: gyógyulást támogatja, elősegíti a beágyazódást


- Cink: sebgyógyulás, beágyazódás, hormontermelés szabályozása


sok sikert!

2009. jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!