Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menzeszem 5 napja késik, az...

A menzeszem 5 napja késik, az ovulációm 13 körül volt. Reggel teszteltem, de sajnos negatív lett. Szombat óta folyamatos émelygéssel küszködöm, fehéres folyásom és megjön érzésem van, de semmi. Lehet, hogy babát várok csak a teszt még nem mutatja ki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy később fogant a baba. 2 nap múlva csinálj még egy tesztet. Barátnőmnek 16 nap késés után mutatta ki a teszt. Milyen fajta tesztet csináltál?

Nagyon drukkolok hogy baba legyen:)Amikor a kisfiammal voltam terhes, nekem is fehér folyásom volt, amikor már meg kellett volna jönni, abból gondoltam hogy baba, mert amúgy soha sincs!


Majd írj mi volt, nagyon drukkolok!!!!

2010. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is így vagyok, ma 6 napja késik, a teszt negatív

de én nem érzek semmit az ég világon (nekem már van egy babám, de vele sem éreztem semmit ilyenkor még)

2010. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem vasárnap kellett volna megjönnie, de még mindig semmi, viszont két tesztem is negatív. Tüneteim nincsenek.
2010. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Van baba pocidban??
2010. dec. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!Még csak 17-re kaptam időpontot a nődokihoz,azóta nem mertem tesztet csinálni,nem akartam csalódni.A menzeszem még azóta sem jött meg,változás csak annyi,hogy a folyásom elmúlott,a mellem fájdogál és növekszik,és tegnap olyan érdekes bizsergető érzést éreztem a pocakomban!

Nálad mi a helyzet?

2010. dec. 10. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!