Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történhet velem? SOS!

Mi történhet velem? SOS!

Figyelt kérdés
Október 25.-től Volina fogamzásgátlót szedtem, mert már 1,5 éve nem menstruálok. Ezt csak 1 hónapig szedtem. November 19.-én meg is jött, rendesen, 24.-ig tartott, közben kiderült, hogy magas a prolaktinom, november 26-tól bromochriptint szedek rá. Azóta is enyhe menszis érzésem van. Olyan érzés, mintha bármikor megjönne, fel van puffadva a hasam. A prolaktinom 68. Logikusan gondolkodva terhes nem lehetek. Csak azt nem értem, hogy mitől lehet?? Soha nem történt velem ilyen. A bromochriptintől volt már valakinek ilyen tapasztalata? Mellékhatások között nincs ilyen.
2010. dec. 2. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
én milligestwt szedtem egy évig mégis terhes lettem. nem paráztatni akarlak, de a gyógyszer sem 100%
2010. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem paráztatsz! Lassan három éve babát szeretnénk. Akkor lennék a legboldogabb, ha kiderülne, hogy terhes vagyok. De hát most menstruáltam, meg a prolaktinom is magas.
2010. dec. 2. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!