Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történhet velem? Bővebben...

Mi történhet velem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kezdem aggódni. A ciklusom 22. napján vagyok és ma reggel amikor megtöröltem magamat, rózsaszín volt a wc papír! A mensim csak 10 nap múlva esedékes!! Mindig pontosan szokott megjönni és soha nem volt még ilyen velem, hogy ennyivel előtte rózsaszínű a wc papír. Kicsit "érzem" is a petefészkem tegnap óta, de nem fáj semmim. Ugye nem lehet hormonális bajom? Hiszen eddig minden rendben volt hónapok óta! Semmi előzménye nem volt, hogy most valami bajom lenne!

A görbém ilyen:

[link]

Nem lehet, hogy az alaphőmet rosszul húzta be a ciklus.hu, és az alaphőm kb. 36,3?? Mert akkor szerintem megvolt az ovum akörül, mikorra behúzta (mert akkor volt nyúlós nyákom petefészekszurkám is meg minden ami kell)! Mert ha jól húzta be az ovumat és az alaphőben tévedett, akkor ez a rózsaszínes dolog beágyazódás is lehetett nem?


2010. okt. 19. 09:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, lehet beágyazódás, pld.
2010. okt. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos pé-d nem is volt :(
2010. okt. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem volt peteérésed ebben a hónapban.Talán próbálkozott a szervezeted,de most nem jött össze.Nem voltál beteg?Egyébként ne ijedj meg,előfordul az ilyen,de ha sűrűs produkálsz ilyen görbéket akkor irány a doki.Szerintem most egy kis hormonzavarod van,reméljük csak megkavart valami.
2010. okt. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem voltam beteg. Semmi nem volt.

Mitől lehet hormonzavarom, ha eddig minden rendben volt?

2010. okt. 19. 10:04
 5/16 A kérdező kommentje:
így akkor már inkább ne is kezdjek hozzá ebben a ciklusomban a palástfűteához?
2010. okt. 19. 10:05
 6/16 anonim ***** válasza:
Felesleges, eddig nem volt ovulációd. Lehet, hogy most meg fog jönni... :(
2010. okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nyugi,most nehogy elkezdj parázni,hogy bajod van.Egyszerűen van olyan,hogy egy egészséges nőnek nincs egy évben 1-2 szer peteérése.Nekem az évben kétszer sem volt,és a második hónapban megfogant a baba,úgyhogy ne izgasd magad feleslegesen.
2010. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

De nem lehet, hogy az alaphőmet húzta rossz helyre és az ovut meg jó helyre?

Nem lehet, hogy az alaphőm 36,3 körüli? Mert akkor úgy ahhoz képest fent van a hőm...

2010. okt. 19. 10:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem az alaphődtől függ.pé-kor le kell esnie a hőnak,maj minimum 5 napig 0,2 fokkal megemelkedettnek kell lennie.most nem volt pé-d.
2010. okt. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De okt. 7-én esett a hőm, majd megemelkedett...
2010. okt. 19. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!