Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miután szeretkezünk a férjemme...

Miután szeretkezünk a férjemmel a váladék (ondó) kifolyik belőlem. Miért folyik ki? Álljak mérlegállásba?

Figyelt kérdés
Miután szeretkezünk a férjemmel a váladék(ondó)kifolyik belőlem(bocsánat a megfogalmazásért).miért?ez probléma lehet?mit csináljak?mérlegállás,de meddig?
2008. jan. 15. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Én csináltam hüvely összehúzást, remélem tudod az milyen, mert nem igazán lehet leírni. Ne szállj ki az ágyból, legalább fél óráig, és nekem az oldalra fekvés is bejött (de nem hirtelen mozdulattal). A gyertaállás, és a lábfeltétel is jó állítólag (szerintem 5-10 percig)

Egy kicsivel később úgyis kijön, aminek kikell, több millióan vannak, úgyhogy amiatt ne aggódj:)

7 hetes kismama

2008. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Te figyelj,mindenkiből kifolyik.Ha hiszed,ha nem ez a tetves gravitáció már csak ilyen:)Amúgy az igazán életképes spermiumok,már akkor régen olyan helyen kell lenniük,aminek az eredménye baba.Tudod van nekik egy kis farincájuk(ostor)amivel rendkívül gyorsan tudnak úszni.Lehet csak békésen fekszel,és te azt érzed,h kifolyik,de akkor is marad bent.

Ha én nekilátnék szex után tornászkodni,a párom tutira hülyére röhögte volna magát.

Inkább azt tudom tanácsolni,h szexelj sokat,és ne görcsölj a babán!

2008. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Mérleg?? Talán gyertya... Van,aki ezzel próbálkozik, van aki lábfelpolcolással. Nem veszítesz semmit...
2008. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ha pihensz egy kicsit. Aminek ki kell jönnie az úgyis kijön, a többi meg addigra rég ott van ahol lennie kell.Tegyél oda egy zsepit és szorítsd össze.Sok sikert.
2008. jan. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
58%
Mi több hónapig próbálkoztunk a gyerekkel, úgy hogy utána felkeltem. Aztán olvastam, hogy nem kellene felkelni utána, sőt gyertyáztam, és az első ilyen hónapban meg is fogant. Azóta évek teltek el, és a többi gyerkőc már nem fogant meg ilyen "könnyen"....
2008. jan. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
55%

szerintem... öö izé :)


Lió szivmix a lelke :D


vetesd be a pasiddal és tuti messze lő majd :D

2008. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!