Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas hő, fehér folyás, enyhe...

Magas hő, fehér folyás, enyhe mellfeszülés, ehyhe émelygés és kis derékfájás jelenthet-e terhességet?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruációm november 2-án kezdődött, ciklusaim hossza változó:28 és 33 nap között mozog (a ciklus.hu szerint 30 naposak átlagosan). Ma vagyok a 31. napon, de menstruáció még nincs, illetve nem is érzem, hogy jönne (a 27. nap volt mindjárt megjön érzésem, azóta nem). Együtt voltunk nov. 16-án, 18-án és 21-én. A hőm 37.2-37.4 között van, hol több, hol kevesebb fehér krémesebb folyással. Ma teszteltem negatívat. Szerintetek?
2010. dec. 3. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Akár még baba is lehet. Nekem nov. 3-án volt meg utoljára és 28-án kellett volna, de szerencsére nem jött meg, s csak a tegnapi 10-es érzékenységű tesztem lett pozitív.
2010. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy terhes vagy, az is lehet, hogy közeleg a menstruációd. Nálam is ugyanez ez van: fájdogál a cicim, a derekam is. Nekem november 3-án volt az utolsó ciklusom és mi is pont pé-kor voltunk együtt és utána is, a krémes folyás nálam is megvolt, most semmi. Még várok 2-3 napot és akkor kiderül minden.

Javaslom, te is várj még egy kicsit.

2010. dec. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Émelygés nálam is előfordul.


TungaJR

2010. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok kedves első válaszoló! Délutánra már nem igazán volt folyásom sem, de a mellem egyre intenzívebben fáj, pedig nekem csak a vesém szokott görcsölni menstrációkor. Valami mégis azt súgja, hogy ez most nem baba. Egyébként 25-ös érzékenységűvel teszteltem, ami még lehet, hogy nem elég.(Bár a teszt egy óra után a terhességi vonal helyén elszíneződött).
2010. dec. 3. 20:52
 5/10 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a 34. napon (ez eddig a leghosszabb idő), de a reggeli tesztem megint negatív. Most más fajtát csináltam, de ez is 25-ös érzékenységű. Tegnap este nagyon elkezdett fájni a mellbimbóm, de csak a bimbó és tegnap reggel óta fejfájásom van időnként. Abszolút tanácstalan vagyok, mert menszeszre utaló jelem nincsen.
2010. dec. 6. 08:55
 6/10 Babybogyó87 ***** válasza:

Szia.

Szerintem túl hamar csináltad a tesztet, vagy lehetséges, hogy 10 mlU/ml-es érzékenységű tesztet kellene venned. A Lily ilyen, de gyógyszertárban is kérhetsz.

Egyébként tüneteim nekem is ugyanezek, bár én már 2 nagyon halvány teszttel előrébb vagyok, de tényleg nagyon halványak. Nekem a mensim okt. 14-én volt meg utoljára és 21 napig tartott, aztán nov. 13-án egy napig barnás-véreses és ennyi. Azóta semmi. Elvileg dec. 9-re nem várom, de nagyon nem. Hát reménykedem, hogy pénteken már erős pozit tesztelek :D. Jó kis karácsonyi ajándék lenne :D.

Meg is nézheted a görbémet is: [link]

2010. dec. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Babybogyó87 ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy ezen a 2 pozi teszten eléggé el vagyok hűlve, mert szerintem még nagyon korai. Bár, nem tudom. De én érzem, hogy babás vagyok. Lányomnál is ugyanígy kezdődött minden. Szóval én szorítok neked.
2010. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kriszti83 ***** válasza:
Várj egy hetet és akkor tesztelj újta, türelem. Drukkolok, remélem baba :)
2010. dec. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jelenthet babát. Nekem is így kezdődött. Én is november 3-ától számolhatom a terhességemet. A szombati teszt mutatott pozitívat. Clearblue-val teszteltem.
2010. dec. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma, azaz a 36. nap reggelén megjött. Minden előzmény nélkül. Ezt én nem is értem. Miért volt ilyen hosszú ez a ciklus?
2010. dec. 8. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!