Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet babas elojel, h megszunt...

Lehet babas elojel, h megszunt a feher folyas? Es tobb, mint 1 het szuro tompa fajdalom, ami mara enyhult?

Figyelt kérdés
tavaly is megszunt a folyasom.
2011. szept. 29. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálam is. Nincs folyás, szúró fájdalom van, és 6 napja késik. De két tesztem is negatív lett.
2011. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szia. Nekem holnap kellene jonnie, 1teszt negativ 2 napja.de az meg korai. Majd holnap reggel ha addig nem jon. Van tuneted mas?
2011. szept. 29. 12:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálad akkor tényleg korai volt tesztelni.


Tünetem nincs. :( Ezért félek, hogy valami betegség miatt nem jött talán meg, mert hallottam már ilyenről.

Úgyhogy most akkor is rossz, ha nem jön meg (mert nehogy betegség legyen) meg akkor is, ha megjön (mert akkor nincs baba).

2011. szept. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hat minden benne van a pakliban.nekem 30napos kb a ciklusom.igaz 1szer voltunk minden nelkul. 17en. Ha van Isten: szulinapom volt!
2011. szept. 29. 13:48
 5/9 ExCaty ***** válasza:
Sziasztok! Nekem is 4 napja késik, de már több mint egy hete szurkál, g9rcsöl a hasam. Semmi más tünetem nem volt. Ma csináltam egy tesztet, de negatív lett. Most várom mikor jön meg. :S Majd írjátok meg nálatok mi lett a folytatásban.
2011. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
10-11napot nem szokott fajni nekem.de lehet felfaztam.bar hol es mikor,azt nem tudom.ma sokkal jobb a kozerzetem mint tegnap volt. Akkor pont ugy ereztem magam mint mikor tavaly elveteltem. Alig tudtam menni,allni.es nagyon gyenge voltam!
2011. szept. 29. 15:35
 7/9 A kérdező kommentje:
sziasztok csajok!itt vagytok valahol? Ma reggel a tesztem ujra nega lett.most mar azt hiszem varhatom a havit.a hasam neha faj,de foleg munkaban mikor emelgetek akkor,pl ma is.es ti,hogy vagytok?
2011. okt. 1. 19:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tegnap reggel még teszteltem egy negatívat, aztán megjött...
2011. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nekem meg mindig semmi. Varok.ha holnapig semmi,akkor csinalok meg 1et,aztan amugy is menni szeretnek dokihoz.majd megmondja mi a bajom.
2011. okt. 2. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!