Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes leghamarabb...

Mikor érdemes leghamarabb tesztelni? Mikor a legmagasabb a HCG szint a szervezetben? Ha 20 napos késés után csináltam 2 tesztet is és negatív lett mindkettő akkor tévedhet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A HCG mennyisége naponta duplázódik és egészen a 12. hétig emelkedik. Sajnálom a dolgot, de ez nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy nem vagy terhes.
2009. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20napos késés után már a doki is látna vmit, ha esetleg a teszt téved. Szerintem holnap menj el nőgyógyászhoz, s kiderül. Nagyon ritka esetekben előfordulhat, hogy a teszt nem mutatja ki, én is hallottam már ilyet. Tüneteid vannak? De ne éld bele magad egyelőre semmibe, várd meg, hogy orvos is lásson! Azért szorítok!
2009. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincsen tünetem, legalábbis én nem vettem észre semmit! Se hányinger, semmi émelygés, mellem se fáj..Csak nem jött meg! Nem élvezett el a párom ..megszakítással védekeztünk.
2009. jan. 18. 13:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy kb 1 hétig barnáztam.
2009. jan. 18. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak nők, akiknek egyáltalán nincsenek tüneteik ilyenkor. Hát a barnázással megfogtál. Vagy beágyazódás volt, vagy pedig vmi hormonális probléma miatt történt. Gondolom jobban örülnél, ha nem lenne babó (mivel védekeztek). Én valószínűleg kipróbálnék még két másfajta tesztet is. Ha azok is negatívak, akkor valószínűbb, hogy nem vagy terhes. De holnap mindenképp menj dokihoz!
2009. jan. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!