Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Október 7-én volt meg utoljára...

Október 7-én volt meg utoljára, november 3. hetében voltunk együtt utoljára a párommal, van esély babára, ha csütörtökön 8mm-es volt a nyálkahártyám?

Figyelt kérdés
doki azt mondta teszteljek még,hátha baba van.Ha nem jön meg,menjek vissza.kb 2hete kellett 2féle baktérium ölőt szednem,szerintetek késhet attól is?Tanácstalan vagyok:(
2010. dec. 6. 13:50
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és náhány napja,pár másodpercre olyan érzés fog el,mintha csipkednék az alhasamat.Nem éreztem még ilyet,mitől lehet?
2010. dec. 6. 13:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát számításaim szerint most 9 hetes terhesnek kéne lenned.Ezt nem látta az orvos?Azért valamit kellett volna látnia valamit ami a terhességre utal.Engem is többször vissza rendelt,mikor egy hetet késett utána mindig két hetente kellett vissza mennem és olyan 7 hetesen mondta hogy most már látszik valami.Ha nem mondott ilyet akkor lehet a gyógyszerektől késik,de nem hiszem.Szerintem tesztelj reggel.
2010. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
semmi betegségre utaló jel nincs csak annyi,hogy késik,pedig ennyit nem szokott késni.Sem cisztám nincs,semmi és egyáltalán nem érzem,hogy meg akarna jönni.
2010. dec. 6. 14:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor tesztelj egyet.És egy kalappal:-))))
2010. dec. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ja még annyi,hogy hátrahajló méh van a papirra irva,mitől lett ez?Nekem mindig előre hajló volt,szültem.
2010. dec. 6. 14:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt sajna nem tudom,néz itt utána a neten,mit is jelent ez.
2010. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!