Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November 3-án voltam abortuszo...

November 3-án voltam abortuszon, de azota még nem jőtt meg 1-szer voltunk ugy együtt a férjemmel, hogy véletlen be csuszot. Lehet hogy terhes vagyok? Vagy mikor kell megjőnni abortusz után?

Figyelt kérdés
2008. dec. 25. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
erre valaszt varsz?????
2008. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
86%
ált 4-6 hét után megjön, reméljük nem lesz ujabb abortuszod
2008. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Azt érdemelnéd, hogy soha többé ne eshess teherbe. Ilyen felelőtlenséget.... Szerencsétlen kis élet.
2008. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Miért támadtok?

Lehet,hogy kellett neki abortuszra menni....

Ez a soha többet ne legyen gyereked azért durva NEHOGY VISSZAVÁGJON,ha ilyeneket irsz

Egyébként a kérdésre válasz,igen,lehet hogy terhes lettél erre azért jobban kéne vigyázni.

2008. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Még annyit,hogy csinálj tesztet az majd választ ad és ne keseritsen el hogy ilyeneket irnak neked,hisz a te életed és azt teszel,amit jónak látsz...(elöző v.ok)
2008. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen kőszőnőm a jo szavakat.
2008. dec. 25. 23:04
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

Persze az ő élete. De mi van azzal a kisbabával, aki miatta nem születhetett meg? Neki nem volt élete? És mi van, ha megint terhes? Akkor megint a kérdező lesz a szegény, ártatlan, nem a kisbaba?

Fel kellene már fogni, hogy az abortusz nem fogamzásgátló eszköz! Ez nem lehet alternatíva! Ez csak legalizált gyilkosság.

2008. dec. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát azért a gyilkosság eros szó!Nem tudhatod mi van a háttérbe.Na persze nem kívánatos terhesség esetén annyi mindent lehet már tenni,hogy ne kovetkezzen be!!!Nem bántlak én,csak ilyenkor mindíg azt kérdezem,hogy a jó isten miért nem oda ad babucit,ahová már nagyon régtol várják! :o)
2008. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért erős az, h gyilkosság? Nem az?????

Egyébként meg: naná, h lehetsz terhes.4-6 héttelkell _elvileg_ megjönnie utána.

2009. ápr. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!