Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen tanácstalan vagyok....

Teljesen tanácstalan vagyok. Péntekre nem vártam a mensim. Mivel a hőm is úgy ahogy kellett leesett reggel. De nem jött. Mégis lehet terhes vagyok? Mit csináljak? Tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés

Majd délután (elnézést) de nagyon erőlködnöm kellett a wc-n és jött belőlem vér. Gondoltam hát rendben a következő hónapom már clostis majd akkor. Viszont egyáltalán nem ooyan mint máskor. Tegnap egész sok volt, de csak vér sötét és szinte semmi méhnyálkahártya nem volt benne csak minimális. Ma meg már csak barnázok. Szóval ha összevetem 1 napig volt meg amit annak tudok nevezni. A másik hogy én mindig a falat kaparom annyira görcsölök, most meg mintha nem is lett volna meg. Se fájdalom se görcs se semmi mint egy átlagos hétköznap. A melleim nem fájnak, de a mellbimbóm udvara hatalmasra duzzadt és a mellem is. Tele vagyok gázzal és egész hétvégét átaludtam volna a szívem szerint. Mellette nagyon erős fejfájásom van. És most már folyamatos a szorulásom.

A hőm miatt szinte biztos vagyok benne hogy nem baba(bár azóta nem mértem lehet nézzem meg reggel megint?).

Kedden megyek dokihoz láthat valamit? Még ne adjam fel a reményt? Ilyen mensim még az életbe nem volt.


Félek mert volt már vetélésem és endometriózisos is vagyok. Gondolhatok mégis babára akkor mit tegyek hogy megóvjam.


Légyszi ha van/volt hasonló tapasztalat. Írjatok


2009. jan. 18. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Tesztet nem csináltál?
2009. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A peteérés utáni 11 napon csináltam egy negatív tesztet. De mivel a mensi napján lement a hőm nem vettem újat. De azóta a hőmet se néztem hogy merre mozdult tovább.
2009. jan. 18. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Azt miért kell lepontozni ha megkérdezem,hogy csinált-e tesztet???
2009. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi nem én pontoztalak le. Nem is tudom hogyan kell. És teljesen jogos volt a kérdésed szerintem.
2009. jan. 18. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet nem jó helyen kapisgálok, de tüneteid hátterében a Closti illetve endometriózis is állhat. Nem tudom mióta és miért szeded a Clostit. Én úgy tudom, hogy túl sokáig nem lehet, illetve ultrahangos követés mellett érdemes csak. Jobbulást, de az orvoson kívül más tanácsot nem igazán tudok adni.
2009. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A clostit csak a következő hónapban fogom elkezdeni ez most még spontán volt. ndometriózissal pedig 2 hónapja műtöttek szóval elvileg most az is rendbe van téve. De a múlt hónapban is 5 napos erős görcsös rendes mensim volt.
2009. jan. 18. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem is rád gondoltam,hogy lepontoztál! :)Én a biztonság kedvéért csinálnék egy tesztet,ártani nem árt! De szurkolok,hogy baba legyen!!! :)
2009. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!