Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a hőgörbémet?...

Megnéznétek a hőgörbémet? Mikor van/volt pé-m?

Figyelt kérdés

Én úgy számoltam, hogy 21-én lesz pé-m. Köszönöm a segítséget!!

[link]

Egész havi még sajnos nincs, mivel most találtam rá az oldalra.


2009. jan. 19. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


itt vannak példagörbék, nézz ott szét!!megéri és lesz viszonyítási alapod. a fenti sorban van hogy példagörbék.!nagyon jó dolgok vannak ott és magyarázatok!megéri..!!

2009. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :))
2009. jan. 19. 09:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igazándiból az a alényeg hogy peteérés előtt alacsonyabb a hőd, ez mindenkinél változó. A peteérés után el kezd emelkedni és fen is kell maradnia, teheát nem lehet annyi mint peteérés előtt.pl: nekem peteérés előtt 36,4-36,5 utána 36,8-36,9 Amikor elkezd emelkedni a hőd és utána fenn is marad akkor lehet a peteérésed. (az utolsó alacsony és az első magas hőmérsékletű nap körül) Ha havonta rendszeresen méred akkor ezt ki fogod tapasztalni, hogy hányadik napon van. Vagy megsaccolhatod úgy, hogy veszed a ciklusod hosszát pl.28 napos és kivonsz belőle 12-14 napot ez a sárgatest élettartalma feltéve hogy van peteérésed. 14 és 16 nap között van peteérésed. Fontos hogy szájban mérd a hődet és ébredés után rögtön mindíg ugyanakkor. Ha digitális a hőmérőd ne csipogásig hanem 5 percig. Nekem csipogás után van hogy 2 tizedet is feljebb megy.
2009. jan. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Szájban mérem a hőmet mindíg,csak kicsit elbizonytalanodtam mert nem tudom még hogy milyen a jó érték.
2009. jan. 19. 10:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az hogy milyen a jó érték azt nem lehet megmondnai, mert mindenkinél más. Olvastam itt a fórumban olyan hozzászólót akinek a hője az elmaradt mensi napján 36,6 volt és pozitívat tesztelt. Nekem volt olyan hónap, hogy peteérés után 37,1 volt a hőm, és mégsem voltam terhes, tehát ne dölj be annak, hogy terhességnél 37 fok felett kell lenni a hőnek. Ez nem igaz, a hő mindenkinél más. Az a lényeg hogy magadhoz viszonyítva legyen magas peteérés után és ne csökkenjen le a peteérés előtti értékre.
2009. jan. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2009. jan. 19. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!