Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a hőgörbémet?

Megnéznétek a hőgörbémet?

Figyelt kérdés

Jól gondolom, hogy már a ciklusom 9.napján volt peteérésem? 26 naposak általában a ciklusaim.

[link]


2009. márc. 12. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A görbe alapján lehetséges.
2009. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Határozottan március 8. a nagy nap! Figyeld utána kb. 6-10 napra, ha még egy hőkiugrásod lesz, akkor már a beágyazódásról lehet beszélni. Egy kalappal!
2009. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia utolsó válaszadó.Látom elég jól kened vágod a hőmérőzést segítenél?Felrakom a görbémet megnéznéd?

Bocsika a kérdezőtől?

2009. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2009. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Felraktam.Leírnád, hogy szerinted milyen a görbém?
2009. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az akcióból ítélve te is tudtad mikor kell színre lépni :-)! Lehet h. nem 28 napos a ciklusod, ezért lehetett akkor a peteérésed. A ciklus görbén néhány napig nem mérted? Van egy szép hő leesésed, de a kiugrás mégjobb. Nem kell 37-ig felmenni, szerintem megvolt a tüszőrepedésed és ha minden igaz, akkor jó időben voltatok együtt. Most néhány napig nem kellene nagy kiugrásoknak, esés-emelkedésnek lenni, viszont azt tudom írni neked is, hogy a kiugrástól számítva 6-12 napig lehet az a folyamat, ami a beágyazódáshoz vezet, ekkor lehet még egy pici hő kiugrás. Ha azután picit 0,1-0,2 visszaesik sem baj, csak maradjon fent a hő. Betartva a reggeli hő mérés szabályait, légy türelemmel és figyeld a következő napokat. Nagyon eltérőek lehetnek a tünetek mindenkinél, van akinél nincs, hogy jelezze a szervezet a terhességet. Viszont a legnagyobb százalékban a hasi puffadás (már bocsánat bélgázok :-)) jelentősen mutatják, hogy valami történik. Nem vagyok guruja a hőgörbéknek, de már annyit foglalkoztam ezzel a témával és hát a sajátomból okulva... 8 hetes terhes vagyok iker magzatokkal
2009. márc. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves 8:39-es.Nagyon köszönöm a kimerítő válaszodat.Lehet hogy csak beképzelem, de szokott fájdogálni a hasam, vagy 2 napja.Bár gondolom ez még korai lehet, mivel a hő leeséstől még csak 4 nap telt el.Főleg akkor érzem hogy fáj a hasam alja miután pisiltem, közvetlenül utána pár percig.Lehet csak beképzelem.Szerinted mikor csináljak tesztet?Én is nagyon örülnék, ha iker babák lennének, ezért külön gratula és sok jót és egészséget kívánok nektek!!!
2009. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem leírni, hogy ma sem változott a hőm.Maradt ugyanannyi mint tegnap volt.Nagyon reménykedem hogy most talán sikerül.Ha még lesz kérdésem írhatok neked priviben?Ti sokáig próbálkoztatok a babával?
2009. márc. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Végülis nem sokáig próbálkoztunk babával, de kellőképpen elég volt ahhoz, hogy kétségbeessek miért nem sikerül. 34. évemben vagyok. 4 hónap sikertelenség volt, előtte 1 hónap szünet, mert fogamzásgátlót hagytam abba. Gyógyszerrel segítettek rám, az első teszthónapban egyből sikerült, de olyannyira, hogy több petécske megtermékenyült. Egyébként nem hinném, hogy ikreim bármikor lettek volna.
2009. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, és persze, írj nyugodtan! Az ikrek egyébként hamarabb látszódnak az uh-on, már 4 hét pár naposan gyönyörűen kivehetők voltak a petezsákok. S a méretükből ítélve 1-2 nap különbség is van a megtermékenyítés idejében.
2009. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!