Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek rendszertelen a...

Ha valakinek rendszertelen a ciklusa, akkor nehezebben esik teherbe?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, soknak teljesen szabályos, és nehezen esik teherbe, másoknak meg nagyon redszertelen és megis azonnal összejön - akkor, amikor nem kellene.
2010. dec. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nehezebben lehet meghatározni a peteérés várható idejét. de ha vezetsz hőt akkor biztosabbra mehetsz.

a rendszertelen ciklus sem ok miatt rendszertelen, jobb lenne legalább egy hormonvizsgálattal megnézni mi okozza.

2010. dec. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Rendszertelen ciklus általában valamilyen hormonprobléma miatt van. És ha van probléma, akkor nehezebb a teherbeesés. Persze, vannak kivételek, akik az első védekezés nélküli alkalommal megbabásodtak rendszertelen ciklus mellett is, de azért ez elég ritka.

2010. dec. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem úgy rendszertelen, hogy 28-30-32 napos, de nincs problémám, és mégis terhes lettem, viszont az elején elszámolták, hogy mikor fogant a baba és kiderült egy héttel később.Most már talán biztosra mondhatom hogy 19 hetes :)
2010. dec. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előzőnek:

ezt még nem nevezik rendszertelen ciklusnak. ritka akinek mindig konkrétan 28 napra jön meg, vagy a beállt napra. 1-2 napos eltérés lehet, ez még nem gond.

2010. dec. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is rendszertelen, van. Mégis második nekifutásra estem teherbe.
2010. dec. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is rendszertelen volt a ciklusom. 1 év után estem teherbe. Ajánlani tudom az ovulációs teszteket, ezzel tudod követni, hogy mikor van a peteérés. Illetve ha peteérési gondok vannak, az is kiderülhet.
2010. dec. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!