Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy (vagy több) császár után...

Egy (vagy több) császár után ki milyen hamar vállalt gyereket? Problémamentes volt?

Figyelt kérdés
Felvetődött a kérdés, hogy ismét terhes vagyok-e. (Még nem tudom).A fiam 2 hónapos a nagyobbik 4 éves.Mindkettő császárral született.Tapasztalatokat gyűjtenék.Köszi :)
2010. dec. 7. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak annyit tudok írni Neked, hogy két ismerősöm is van, akik mindketten ötöt szültek csak császárral. Az egyiknek 10 éven belül vannak a gyerekei.

Csak a megfelelő orvos kell hozzá...

Egy másik barátnőm is a harmadikat várja császár lesz az is (első kettő is). A 2-3 között 16 hónap lesz.

Úgyhogy hajrá! :o)

2010. dec. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocs 18 hónap lesz, csak elírtam...
2010. dec. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha 2 hónapos a kicsi fiad, akkor nem ajánlatos teherbe esni, a császáros volt. Még épp csak letelt a hat hét, ami ahhoz elég, hogy összeforrjon a seb. De hogy megint táguljon a méh...
2010. dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, igen, tudom, hogy érdemes lenne várni.de pont ezért érdekelnek ellenpéldák is :)
2010. dec. 7. 09:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:


Ja, bocsi.. Nekünk 4 év után jön a második, nem akartunk kis különbséget. de ha akartunk volna, akkor sem mertem volna, mivel mondta a doki, hogy nem szabad.

És tuti, hogy baba van?

2010. dec. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát igen én is az első császár után 4 évvel vállaltam be a másodikat.nem, nem tuti, csak gyanítom.bár őszintén szólva örülnék neki.pláne, ha simán menne minden! de jó lenne!
2010. dec. 7. 10:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is császárral szültem és a 6 hetes kontroll alkalmával megkérdeztem a dokimat, hogy mikor vállalhatjuk be a következő babát, illetve mi van, ha pár hónapon belül "becsúszik". A válasza: bármikor jöhet a következő baba, viszont ha a két szülés között nem telik el 1 év, biztosan császár lesz a következő is.
2010. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez bíztatóbb.Nekem mondjuk sajnos így is, úgy is császár lesz, mert már volt 2 és ezután nagyon nehéz olyan orvost találni aki engedi a sima szülést.Ráadásul még évek múlva is veszélyesebb.Most is minden követ megmozgattam, hogy simán szülhessek a 4 évvel ezelőtti lepényleválás és emiatt császáros szülés után, de ezt a babát túlhordtam 4 nappal,kétszer indítottak, állandóan leálltak a fájások, 48 órát vajúdtam alvás, minden nélkül és az orvos emiatt meg az előző császár miatt nem mert kockáztatni.2 császár után pedig már automatikus a 3. is :(
2010. dec. 7. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!