Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lily teszt a ciklus 25....

Lily teszt a ciklus 25. napján, az aktus után 11 nappal teljesen egyértelműen negatív volt percek múlva.1-2 óra múlva viszont volt egy nagyon nagyon halvány csík. Még van remény?

Figyelt kérdés
Pár hónapja már vártam babát, akkor szintén a 25-26. napon már volt egy halványrózsaszín csík is a teszt csík mellett, szintén Lilyvel, ezért gondolom, hogy most nem valószínű a terhesség, de azért várom a tapasztalatokat.
2009. nov. 19. 18:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az akkor már nem érvényes, nekem is volt már így, és doki mondta. Sajnálom.:-(
2009. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És nem lehet, hogy a korábbi saját tapasztalat ellenére most másképp alakulnak a dolgok és mégis túl korán teszteltem?
2009. nov. 19. 18:16
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ne add fel, de ne Lily tesztel csináld a második próbát, engem már rengetegszer becsapott.Ja, és igen, valószinű,hogy tul korai volt a teszt, de lehet,hogy holnap, holnapután már tényleg megmutatkozik a kis lakó!

Sok sikert, ird majd meg mi lett!

2009. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Tegnap, mensi előtt 2 nappal újra teszteltem, Lilyvel szintén(hisz 2est vettem) és ugyanaz: 1-3 percen belül semmi, de 1-2 óra múlva ott lett a halvány csík.Mi ez???
2009. nov. 21. 20:37
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban a hasznalti utasitasban feltuntetik hany perc utan nem ervenyes...nezd meg!Es probalj ki masik tesztet(Clearblue,Gabriel).
2009. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen, de googleben rákerestem és találtam 3 cikket is arról, hogy voltak olyan terhes kismamák, akiknek a Lily csak órák múlva lett pozitív, míg a használati útmutató szerint csak percekig érvényes.Szerintetek?? elnézhettek valamit a kommentelők??
2009. nov. 21. 20:48
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

Minden lehet,de szerintem feleslegesen turaztatod magad ezen...vard ki a nemvartat es akkor tesztelj!Kar csalodasokat begyujteni es lelombozodni.

En amint nem szamolgattam a napokat,csinaltam 27.napon felesleges teszteket,hanem megvartam hogy ne jojjon meg,sot...megmakacsoltam magam,es meg aznap sem csinaltam,semmit mondvan ha terhes vagyok akkor holnap is az leszek...es bejott :-) !Mondjuk pont abban a honapban,tudtosan elkezdtem massal foglalkozni,nem agyalni a baban...nekem segitett! :-)))

Azert drukkolok!

2009. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

22 hónapot teszteltem végig sajnos mire sikerült a baba, a létező összes tesztet próbáltam már, gondolhatod...

A lily teszt 2x is "álpozitív" volt, vagyis egész pontosan halvány csíkot adott egy későbbi időpontban, mindkét alkalommal csináltam utána másfajta tesztet és negatívak voltak és sajnos tényleg nem is volt baba.

Sajnálom, hogy nem tudtam bíztatót írni, drukkolok!


(a dm-ben kapható corax n.sárga teszt mutatja ki a leghamarabb, tényleg 10 nappal pé után már jelezhet, ez is tapasztalat! )

2009. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szia! Én már voltam úgy, hogy csak pár óra mulva volt ott a csik és terhes voltam, viszont ugy is voltam, hogy volt csik és mégsem. Várj egy pár napot és tesztelj újra.
2009. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A tüneteim ma fokozódtak és lehet, hogy mégiscsak baba.
2009. nov. 22. 09:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!