Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utolsó menzeszem dec.9-én...

Utolsó menzeszem dec.9-én volt, most nem szedek gyógyszert, egészségügyi problémák miatt. 10 hónapos a gyerekem, a testvérrel még várni akarunk. Tényleg terhes lehetek? !

Figyelt kérdés
Szülés előtt és után is rendszertelen a menstruációm. Most még nem jött meg, és kezdek ideges lenni, mert azt mondták többen is, hogy a fiam azért szokott le a szopizásról, mert lehet, hogy terhes vagyok, és ilyenkor megváltozik az anyatej íze. Tényleg terhes lehetek? !
2009. jan. 19. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy gyógyszer híján védekeztek-e másképp. Ha nem, akkor megvan az esélye... De szerintem nem csak emiatt szokhat le egy baba a szopizásról, hanem pl. peteérés idején, menstruáció előtt. Állítólag a hormonváltozás miatt változik meg az anyatej íze, de nem minden baba mond le ilyenkor a tejcsiről. Én azért tesztelnék egyet! Kitartás!
2009. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, de nem biztos hogy attol szokott le a gyereked a szopirol.
2009. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek, miért ne lehetnél terhes????! Ha meg védekeztetek, akkor meg nem valószínű. De miért nem csinálsz tesztet?
2009. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem a menzesz, sem a terhesség nem tántorította el a gyereket a szopitól :) De minden gyerek más.. :)

Csinálj tesztet!

2009. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csinálok tesztet... a párommal 4 évig nem akartunk babát, és sosem védekeztünk! Nem tudom, hogy csinálja, de tud vigyázni, más férfiakkal ellentétben... amikor meg akartunk babát, akkor már nem vigyázott, és lám, pár hónap után terhes is lettem. Ha egy férfi tényleg vigyázni akar a nőre, akkor tud is!!! Ennyi.
2009. jan. 19. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!