Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egészségügyi küret után...

Egészségügyi küret után mikorra áll be rendesen a mensi? Babát szeretnék?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a küret előtt nem volt mensi előtti pecsételés, azóta viszont van.
2011. máj. 31. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is így van. Az első mensi egy nap pecsételéssel jött meg, a mostani meg 4 nap pecsételés után talán holnap fog.. Azt mondta a dokim, hogy a 2.mensi már jól fog megjönni.Ehhez képest mintha rosszabb lenne, de legalább a 28 nap stimmel.Neked hány napra jött meg?
2011. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából úgy vettem észre, hogy egyre rosszabb azóta...előtte nem volt mensi előtti vérezgetés, most viszont van 3-4 napig kevés. Félek befolyásolja a teherbeesést:(
2011. máj. 31. 12:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első kettő egy hetet késett a harmadik már csak két napot.A lefolyása ugyanolyan mint régen volt.
2011. máj. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!