Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem vagyok túl fiatal? Van...

Nem vagyok túl fiatal? Van ideális kor a szülésre/gyermekvállalásra?

Figyelt kérdés

28. szülinapom előtt egy hónappal fog megszületni az első babám. lehet, hogy a hormonok játszanak velem és emiatt filozofálok már ezen is, de szerintetek ez ideális kor? menni fog a babázás, tudni fogom mit hogy? a mai világban ez reális kor a szülésre? tudom, régen Anyáink, Nagyanyáink sokkal hamarabb vállaltak gyermeket, de más világ volt...


minden véleménynek nagyon örülnék


2010. dec. 8. 09:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!

Kedves utolsó: alőször is gratulálok nagyon. a szívemből szóltál, én is rettegek. és persze imádni fogom, de mivan ha hulla fáradt leszek és nem úgy reagálok vagy áhhh...nagy feladat lesz ez egész pontosan egy életre szóló...és igen, vágyik az ember a kicsire, de ezek szerintem akkor is csak azután tudatosulnak mikor kiderül, hogy összejött a babó. előtte még jó esetben arra koncentrál az ember, hogy sikerüljön, miért nem sikerül...azután jön a kemény rész...csak ismételni tudom magam, minden kismamának és anyukának őszinte elismerésem :)

2010. dec. 8. 14:48
 12/13 Macimanó82 ***** válasza:
Szia:) Én 19 évesen szültem a kislányomat és nem kor függő igaz egy kicsit nehezebben vettem az akadályokat de ma már semmi kincsért nem csinálnám vissza most 28 éves vagyok és próbálkozunk a kistesón:)
2010. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nincsen ideális életkor gyerek szülésre,mertm indeki akkro válal amikor alatt.férfiak és nők is 15 éveskortol-58 éves korig szülhetnek,gyermeket válalhatnak
2021. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!