Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek babás? Magas a hőm...

Lehetek babás? Magas a hőm 37,2, a kávé szagától émelygek. A mellbimbóim érzékenyek, a mellem fáj. A hasam olyan mintha egy nagy kő lenne benne, mintha megfelé jönne. A hasam alja kemény. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Tesztet még nem csinálhatok, csak a hét vége felé kell hogy megjöjjön!
2009. jan. 19. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet ezt így pontosan megmondani, túl korai. Van rá esély.
2009. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Természetesen lehetsz terhes, de azt ilyenkor még egyértelműen kijelenteni nem lehet.


[link]

2009. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A magas hőmérséklet önmagában még nem jelent semmit. A mensi előtt kb. 12-24 órával szokott csak leesni. Ha a hőmérsékleted fent marad és késni fog a mensid, akkor már reménykedhetsz.

Nekem is volt egymás után 3 olyan hónapom amikor már a ciklusom felétől hányingerem volt, aztán sajnos megjött.

Annyira akartam már terhes lenni, hogy ezt művelte velem a szervezetem.

De ugyebár nem vagyunk egyformák. Légy türelemmel és a hétvégén tesztelj. Drukkolok!

2009. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A tüneteid elég biztatóak, bár lehetnek "képzelt" tünetek is. Nálam is volt sokszor, hogy biztos voltam a dologban, aztán mégis megjött.

Akkor se keseredj el, ha a hőd holnap v. holnapután leesik egy picit, mert nekem a pé utáni 10. napon majd fél fokot leesett. Tökre elkeseredtem, aztán ahogy böngésztem, rábukkantam egy olyan cikkre, hogy sok esetben a beágyazódáskor leesett a hő, és utána megint felment.

Most "már 5 hetes kismami vagyok!!:)

Neked is sok sikert!! Pihenj sokat!:)

2009. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem elkeseríteni akarlak, csak leírom, velem mi volt: az elmúlt ciklusom másnapjától mellnövekedés, feszülés, görcsök 3 héten keresztül, undor-kívánás, ingerlékenység, hőm fennmaradt 37 fokon, hányingerek, szagérzékenység. És mindemellett szombaton megjött. Végigbőgtem a napot. Remélem, Nálad nem ez a helyzet és valóban babás vagy!
2009. jan. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is jártam úgy mint az előző hozzászólók és nagyon rossz volt. Megfogadtam hogy többet nem keresgélem a tüneteket, inkább menzinek fogom gondolni, max pozitívan csalódok, mert a negatív tesztek után és hogy mindíg megjött, belefáradtam.

Remélem Te babás vagy, de inkább ne éld bele magad, mert lehet ez is, az is. Drukkolok!

2009. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló két hölgy tapasztalatát tudom megerősíteni (sajnos). Minden tünet megvolt 2 hétig, aztán ma a nem várt előtt 2 nappal megjött. Mondjuk még ilyen sem volt nálam soha, hogy előbb...
2009. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hét vége körül kellene nem megjönnie. Amit érzek: felfújódás, de nem jön semmi (érted... :) ), mintha valami tömör medicin labda lenne a hasamban, a derekam majd le szakad és ma éreztem egy ici picit a has szorítását, de nem folyamatos és nagyon enyhe. A folyásom nem figyelem, abba már bele kattanok. A tüneteket nem keresem, arra már egyszer ráfáztam, a haspuffadás és a derékfájás meglétekor kezdtem utánaszámolni hogy mikor aktuális a ciklus vége.
2009. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!