Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Az mitől lehet, hogy...

Lányok! Az mitől lehet, hogy már 4 napja fájnak/égnek a mellbimbóim és a körülöttük levő terület?

Figyelt kérdés

Még soha nem éreztem hasonlót sem.Rendszertelenek a ciklusaim.Nem tudom,hogy mi okozhatja.


Szerintetek?


2011. márc. 3. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is rendszertelen ciklusaim voltak/vannak a fogigátló óta. Nekem ez a mellbimbó fájdalom volt az első jele, hogy végre van peteérésem. Elkezdtem hőmérőzni is és be is bizonyosodott a gyanúm. Nekem mindig ovulációkor fáj napokig.
2011. márc. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy terhes akkor a prolaktin szint. Mastodynone cseppek renszeressé teszik a menzit és helyreállítják a prolaktin szintet. Homeopátiás nem hormonos ezért tunt barátságosabbnak és nekem ez nagyon bevállt 2 hónapon belul javult a helyzet.
2011. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Örülnék,ha végre azt jelezné,hogy van peteérésem,mert már 4 hónapja szedek Merckformint.


A prolaktin szintemet nézték többször is,de mindig normál értékeket mutatott.


Ez a mostani görbém:


[link]

2011. márc. 4. 08:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Hűűű. Én ehhez a görbéhez nem tudok sokat hozzászólni. Eddig még szerintem nem mutatta, hogy lenne peteérésed. Lehet, hogy még ezután lesz! Nekem is volt 110 napos ciklusom is, de mensi előtt volt ré.
2011. márc. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocs. ré=pé :)
2011. márc. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!